Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Kurdská žena si v Německu odmítla vzít svého bratrance. Zemřela v kaluži vlastní krve

Žena si nechtěla vzít za manžela svého bratrance. On se jí za to krutě
pomstil.
Zdroj: facebook.com
Shilan (†21) si odmítla vzít svého bratrance Sefina (22). A tak na to tvrdě doplatila. Zhrzený mladík ji zastřelil. Byla to vražda ze cti. Dívčin otec zveřejnil fotku své dceři, jak leží mrtvá v krvi.

Shilan se se svými rodiči přestěhovala z Iráku do Německa, když jí byly tři roky. Získala německé občanství a studovala na Hannoverské univerzitě. Jednoho dne odjel dívčin otec Ghazi (50) služebně do Iráku a poprosil svého bratra, aby se postaral o jeho ženu a děti. Měl jim pomoct, kdyby něco potřebovaly.

Strýc Numan H. ale starost o rodinu svého bratra pochopil trochu jinak. Shilan začal tlačit do sňatku s jeho synem, tedy jejím bratrancem Sefinou. Jenže Shilan si svého bratrance vzít nechtěla. Nemilovala ho a nedokázala si představit, že by s ním měla strávit zbytek života.

Když se její otec vrátil z pracovní cesty, prosila ho, aby s tím něco udělal. Ghazi samozřejmě svojí dceři vyhověl a sňatek zrušil. Jenže to byla rána pro zhrzeného bratrance Sefinu. Spolu se svým otcem slíbil, že se dívce pomstí. A svůj slib splnil.

Před čtyřmi dny totiž dívku někdo v Hannoveru zastřelil. Zatykač byl vydán na jejího bratrance, který je na útěku. „S velkým smutkem, nepředstavitelnou bolestí a krvácejícím srdcem vám oznamuji, že jsem navždy ztratil svou dceru. Zemřela v kaluži vlastní krve kvůli zákeřné zradě, zvykům a tradicím,“ řekl zdrcený otec.

Také prohlásil, že žádá spravedlnost pro vrahy své milované dcery. „Stal se zločin, jehož obětí byla nevinná dívka. Vždyť žijeme v Evropě,“ dodal.

Související články

Další články