Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Kulturistka Věra Mikulcová rozdělila Česko: Podle mě už je mužem i dole, říká Filip Grznár

Kulturistka Věra Mikulcová rozdělila Česko: Podle mě už je mužem i dole, říká Filip Grznár
Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
SVALY
Nejúspěšnější česká kulturistka Věra Mikulcová (37) je aktuálně středem mediálního světa. V dětství trpěla obezitou, když byla plnoletá, vážila téměř 100 kilogramů. Dnes na ní hraje každý sval. Pokud byste mysleli, že její tělo nikdy nepoznalo doping, prý se mýlíte. Na druhou stranu, její postavu by jí mohlo závidět velké množství mužů. Redaktor eXtra.cz se zeptal slavného českého kulturisty Filipa Grznára (34), co si o Mikulcové myslí. A jeho slova si žena, která svým vzhledem rozdělila společnost, za rámeček rozhodně nedá.

Filip Grznár, který se netají zkušeností s anabolickými steroidy, ale zároveň je na poli kulturistiky hodně respektovanou osobou, má o Věře Mikulcové jasno

"Podle mě má duševní chorobu, kterou podporuje. Měla už dříve problémy s identitou a steroidy jí to ještě umocnily. Podle mě je po všech stránkách chlap a nedivil bych se ani tomu, kdyby už jí za ty roky užívání anabolik vyrostl penis. Podle profesionální kulturistické karty je zároveň nejtěžší profesionální kulturistka ve světě, ani bych se nedivil, kdyby se přišlo na to, že je skrytý chlap. Musím ale uznat, že v posilovně to bude extrémní dříč a umí udělat vynikající formu, kterou by jí i muži mohli závidět... Pokud tedy ona není opravdu chlap," míní youtuber a kulturista Grznár

Sama Mikulcová se dopingem netají. "Bez dopingu prostě nemáte v dnešním kulturistickém světě šanci," myslí si česká kulturistka, která se běžně setkává s urážkami na svou osobu, a to kvůli vzhledu. Na druhou stranu ale říká, že do očí jí nikdo ještě nic neřekl a jde o narážky pouze na internetu.

Věra tvrdí, že je dokonale šťastná,společně se svou přítelkyní Janou vlastní posilovnu v Jihlavě, kde pracuje i jako trenérka a vede spokojený život.

A co říkáte na Věru vy? Líbí se vám její postava, která předčí mnohé muže?

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy