Kulturistka jménem Andrews šla do fitka a uviděla baculku. Nenapadlo ji nic chytřejšího než ji vyfotit a snímek umístit na Instagram. Navíc k němu připojila popisek „miluji madla“ a zřejmě tak narážela na špíčky. „Vsadím se, že objednává hamburgery,“ dodala k fotografii. Asi si myslela, že je to strašně vtipné, jenže se jí to později vrátilo.

Lidé ji začali na internetu kritizovat, že se posmívá baculce. Nelíbilo se jim, že na ni bezdůvodně útočí, a to jí žena nic neudělala. Kulturistka se pak zastyděla a snažila se z trapasu nějak vykroutit. Jenže jí to není nic platné, teď je všem jenom pro smích.

„Píšu upřímnou omluvu za své činy. Uvědomila jsem si, že bylo špatné dělat takový vtip. Nebylo mým úmyslem se někomu posmívat za jeho tělo, ublížit mu nebo mu vyjádřit despekt,“ omlouvala se kulturistka.

„Viděla jsem tu dívku na běžícím pásu mluvit do telefonu a udělala jsem ten komentář, že si objednává jídlo. Smyslem toho bylo, že nemá používat telefon na páse,“ snažila se celou trapnou situaci vysvětlit. Nikdo jí ale nevěří a utrhla si opravdu velkou ostudu.