Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Kuchařová a Brzobohatý chystají zásadní prohlášení: Táňo, ale my víme, že spolu trtkáte!

Ondro, to bude doma kravál!

Miss World 2006 Táňa Kuchařová (25) může začít slavit.

Její milenec Ondřej Brzobohatý (30), který posledních pár týdnů osciloval mezi ní a Monikou Absolonovou (36), se konečně vyjádřil, alespoň to tvrdí zdroj z okolí Kuchařové, která prý prožila posledních pár dnů v hluboké depresi kvůli reportáži, kterou o ní a Ondřejovi na zítřejší půl šestou večerní připravil novácký magazín Prásk!

„Je z toho hotová, protože si něco slíbili kvůli Ondrovi, ale už to nechce dál tajit. V pondělí nebo v úterý se spolu chystají normálně na večírek, aby už skončily ty spekulace,“ tvrdí náš člověk s tím, že pár to spolu táhne de facto dva měsíce od chvíle, co Brzobohatý dal kopačky nemluvné křesťance Martině Brezové (21), jen se do toho tak nějak přimotala ještě Absolonová, která si na Ondřeje delší dobu myslí.

Náš web dokonce prověřoval informaci, že Brzobohatý měl s Absolonovou sex právě tu noc, co byl nafocen s Kuchařovou, ale tu se nám nakonec potvrdit nepodařilo, byť jsme si tím takřka jistí. No nic, od pondělka už bude oficiálně patřit Kuchařové a nazdar bazar.

Mohlo by vás zajímat

Další články