Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Kubo, zabijeme ho! Eliška Bučková po aféře s kožichy a mrtvými zvířaty jde znovu na krev!

Zdroj: profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 28 fotografií
Je krásná, zamilovaná a bohužel asi i celá žhavá do mrtvých zvířátek. Čí smrtí se naposledy Eliška bavila?

Modelku a Českou Miss 2008 Elišku Bučkovou (27) asi momentálně ochránci zvířat chtějí upálit zaživa na hranici jako čarodějnici. Kožichy z pravé kožešinky a nefalšovaná moravská zabijačka zkrátka k Elišce patří!

“Kubík vysvětluje našemu prasátku, co ho čeká… V kleci jej normálně nemáme, ale museli jsme jej přepravit na větší dvůr... #zabijačka,” smála se u prasátka v kleci Eliška.

Není to tak dávno, co tahle modelka fotila luxusní kožichy a klidně prohlásila, že si myslí, že k ženě neodmyslitelně patří. Jeden jí dokonce pořídil její přítel Jakub Vágner, protože prý moc dobře ví, jak moc Eliška kožichy zbožňuje. Focení kožichů některé fanoušky natolik pobouřilo, že jí začali psát naštvané vzkazy "Ruším sledování," tak zněla řada komentářů pod fotkou.

U prasátka v kleci, které bylo vzápětí zabito, se Eliška smála od ucha k uchu. Většina žen má panickou hrůzu ze zabíjení a hektolitrů krve. Eliška je asi opravdu z jiného soudku, protože vypadala, jako by se do tučného prasátka nejraději zakousla hned. Je tohle opravdu cool?

Související články

Další články