Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Které zvíře provozuje GANG BANG? Největší kuriozity v sexu zvířecí říše

Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Kuriozity
Připravili jsme pro vás seznam nejzajímavějších kuriozit ze světa sexu zvířat. Komu náleží post největšího údu? Kdo se zvládne udělat do 2 vteřin? A komu naopak trvá orgasmus 30 minut?

Za nejlépe obdařeného živočicha je považován slon africký. Chobotnatec vysoký 4 metry a vážící až 10 tun má penis měřící rekordních 150 centimetrů. Ovšem v poměru jeho těla králem džungle není. Tím je korýš svijonožec, který má penis osmkrát delší než samotné tělo. Ke styku nepotřebují blízký kontakt a zvládnou oplodnit vše v blízkém okolí.

Výkonným milovníkem je lev. Ten je schopný se několik dní pářit denně každých 20 minut. Ovšem ani tak není šampionem. Zastiňuje ho šimpanz bonobo, který má rád páření po celý rok. Denně kopuluje až 40krát, přičemž jeden styk trvá 15 sekund. Sexuálními projevy se podobá člověku, protože se páří v misionářské poloze a samice dokonce mají orgasmus.

Oproti šimpanzům bonobo jsou naprostí břídilové příbuzní šimpanzi učenliví. Udělají se po pouhých třech sekundách, není tedy divu, že samice tohoto druhu vynalezly vibrátor za pomoci klacku omotaného listím. To překonávají už jen moskyti, kterým trvá sex ojedinělé dvě vteřiny. Oproti tomu nejdelší orgasmus zažívají prasata domácí. Čuníkům přetrvává potěšení až 30 minut, což by mohl leckdo závidět.

Opravdu zajímavé zakončení sexu mají včely. Samci provozují takzvané kamikadze. Samec včely po dosažení vrcholu exploduje a jeho genitálie zůstanou vězet v královně. Podobný konec občas mají užovky, ale samice. Užovky právem korunujeme na největší kuriozitu sexu ve zvířecí říši. A proč? Protože GANG BANG. Skupinový sex totiž není jen lidskou záležitostí. Takové užovky proužkované ho provádějí pravidelně. Samice to rozhodně nemá jednoduché. Na jednu samici se vrhne až sto samců najednou. Vytvoří klubko a chtějí si s ní pořádně zaskotačit. Ne vždy to samice přežije. Místo milování ji často rozmáčknou. Ovšem to je vůbec netrápí a ihned vyhledávají jinou sexuální oběť.

Související články

Další články