Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Které celebrity nejvíce trpí na akné? Pohled zblízka vás pořádně vyděsí!

Cameron Diaz i Megan Fox bojují s pletí.
+ Další 4 fotografie
Přijde vám, že všechny celebrity vypadají až příliš skvěle a že to není ani možné? Máte pravdu! Realita je totiž úplně jiná. Stačí se podívat pěkně zblízka.

Pokud tak učiníte, zjistíte, že zkrátka úplně všechny ženy bojují s problematickou pletí. A ty, které se na nás usmívají z časopisů a fotografií na červených kobercích, nejsou výjimkou.

A navzdory předpokladům je od akné nedokážou ochránit ani zástupy vizážistů a maskérů, kteří je obklopují. I celebrity se proto musí o svou pleť řádně starat. Zkrátka úplně všichni, kteří chtějí oslnit zdravou a krásnou pletí, musí začít zvolením vhodné péče.

S tím velmi dlouhodobě bojuje například Cameron Diaz. Tu pokud někde náhodou vyfotí bez make-upu, tak její tvář vyděsí všechny fanoušky. To přiznává i sama Cameron: „Mám snad nejcitlivější pleť na světě! Stojí mě to hodně úsilí, než mohu vůbec vyjít ven.“

Mezi celebritami ale není zdaleka jediná. S problematickou pletí bojují dlouhodobě například Victoria Beckham, Kate Moss, ale i Megan Fox nebo Kim Kardashian.

Sami se o tom můžete přesvědčit v galerii.

_____________­________________________­________________________­________________________­_____________

Skinoren krém – LÉČÍ AKNÉ I V LÉTĚ

Skinoren řeší hlavní příčiny akné. Působí proti bakterii, která je jedním z klíčových činitelů vzniku akné. Potlačuje proces rohovatění buněk pokožky, které ucpávají póry, je antibakteriální a protizánětlivý. Skinoren krém se nanáší na postižená místa kůže dvakrát denně a jemně se vetře. Obvyklá doba léčby k dosažení zlepšení akné jsou 4 týdny. Pro dosažení maximálního účinku je třeba Skinoren® krém používat pravidelně po dobu více měsíců, potom působí ve formě udržovací léčby. Je vhodný od 12 let věku. Pro více informací o produktu navštivte www.skinoren.cz.

Čtěte pečlivě příbalovou informaci!

Skinoren krém je lék k vnějšímu použití, obsahuje léčivou látku kyselinu azelaovou. L.CZ.MKT.CC.07­.2015.0378

Mohlo by vás zajímat

Další články