Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Které celebritě způsobila fotka zjizveného břicha takové trauma, že zhubla na kost?

Máte tip, kdo se rozhodl takhle radikálně zhubnout?
+ Dalších 6 fotografií

Je vdaná, porodila zdravou dceru, disponuje neuvěřitelným množstvím financí a její život připomíná pohádku. Člověk by si řekl, že ji vlastně nemá ani co trápit.

Přesto Tamara Ecclestone své vnitřní trápení měla. Byla to váha. Dcera Bernieho Ecclestonea (71), šéfa F1, měla vždycky k boubelkám hodně daleko. Ideální postavu a super vzhled jsme jí často chválili.

Vypadá to ale, že se slavnější ze dvou Bernieho dcer v roce 2013 zbláznila na všech frontách svého života. Zasnoubila se s mužem, kterého znala měsíc, vzala si ho a pořídila si s ním dítě. Životní náplní Tamary a jejího manžela Jaye Rutlanda je v podstatě od začátku vztahu dovolená a nicnedělání.

Na jedné z takových dovolených je paparazzi vyfotili na pláži. Vyšla z toho i jedna ne úplně lichotivá fotka pro Tamaru. Ta ukazuje její břicho, na kterém je několik strií a celulitida. Snímek obletěl svět a mladá miliardářka se rozhodla, že tohle už se nesmí stát.

Začala hubnout, a když se nedávno objevila, pět měsíců po porodu, v plavkách, ze kterých jí lezla žebra, všichni zůstali ohromeně zírat. Novopečená matka jde s váhou stále dolů. Dnes už z ní zbývají jen kosti potažené kůží a obrovské silikony.

Sexy tělo, na které byla radost se dívat, je dávno pryč. Posuďte sami, jestli se vám Tamara ještě líbí.

Mohlo by vás zajímat

Další články