Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

KRUTÝ ŽIVOT S LUPÉNKOU: Dívka odhalila svoji pravou tvář! Ukázala, jak vypadá, když na sobě nemá make-up!

Dívka umí s make-upem zázraky.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Sophii Ridlington (22) už léta trápí lupénka. Vždy si nanášela tuny make-upu a za svoji nemoc se styděla. Postupem času se ale stydět přestala a ukázala svoji pravou tvář. Jak to vypadá, když nemá na obličeji make-up?

Sophia Ridlington (22) trpí už několik let kožním onemocněním – lupénkou. Na obličeji i po celém těle má červené skvrny, které vypadají jako vločky a jsou pokryté šupinami. Navíc jí trhlinky způsobují velkou bolest a život s lupénkou tak pro ni není vůbec snadný.

Dívka se dříve za svoji nemoc styděla a mezi lidi by nikdy nevyrazila bez make-upu. Až nyní, po letech trápení se konečně nestydí ukázat svou pravou tvář. Na internetu pak dokonce radí dívkám s podobnými problémy, jak své nedokonalosti správně maskovat.

Nebojí se vystavit bez make-upu, a tak všichni mají možnost vidět, jak taková kožní nemoc vypadá. Navíc má spoustu fanoušků, kterým radí, jak se správně nalíčit. S make-upem tato dívka totiž dokáže opravdu divy. Podívejte se do galerie, jak vypadá bez líčidel.

Související články

Další články