Matka známého hollywoodského herce Sylvestera Stalloneho (66) Jackie (91) je obětí plastických operací. Její obličej je po tolika zákrocích, které ve svém životě absolvovala, naprosto znetvořený.

„Vypadám jako veverka s pusou plnou ořechů,“ uvedla Jackie pro Mail Online. Žena má za sebou několik procedur, mezi nimi například chemický peeling a kolem padesáti botoxových injekcí. Přestože si zázraky plastické chirurgie nemůže vynachválit, doktorům v Hollywoodu by se už nesvěřila. „Většina doktorů v Beverly Hills je špatných. Viděla jsem v televizi, co všechno dokážou zpackat. Na další zákroky půjdu někam jinam,“ říká Stallone, která si svou fyzickou a duševní kondici udržuje pravidelnou konzumací špenátu, hrou na klavír a cvičením pod dohledem osobního trenéra.

Jednadevadesátiletá žena má za sebou už třetí infarkt. Její podlomené zdraví navíc zhoršil loňský rok, který byl pro ni plný tragédií. V náruči jí zemřela dcera Toni Ann Filiti (†49), která trpěla rakovinou plic, a pouhých šest týdnů poté tragicky zahynul její vnuk Sage (†36).