Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Krutý ortel pro odkopnutou Selenu Gomez: Kvůli zákeřné nemoci nikdy nebude mít děti!

Selena Gomez je na dně a lepší už to nebude.
+ Dalších 49 fotografií
Nejhorší životní období prožívá kdysi nádherná zpěvačka Selena Gomez (25). Trpí nevyléčitelnou nemocí, která jí ničí postavu. Zdevastované tělo sice v bikinách ukázala, ale bylo na ní vidět, jak moc se stydí. Navíc jí osud znovu přichystal ohromné ponížení, když ji po šedesáté čtvrté odkopl Justin Bieber (24). A největší rána nakonec: hollywoodská hvězdička nejspíš nikdy neotěhotní!

Pád Seleny Gomez ke dnu je nejspíš nezastavitelný. Osud jí přichystal takové rány, ze kterých se málokdo dokáže vzpamatovat. Zpěvačka a herečka, která dřív platila za jednu z nejkrásnějších světových hvězd, prožívá nejobtížnější životní období. A nejsmutnější na tom je, že o vyhlídkách na lepší zítřky nemůže být řeč.

Selena trpí nevyléčitelnou nemocí lupus. Léky na ni sice existují, ale pouze její průběh mírní. Zpěvačka už měla minulý rok namále a za pět minut dvanáct ji zachránila kamarádka, jež jí darovala ledvinu k transplantaci. Bez tohoto náročného zákroku by už Selena nebyla mezi námi.

Lupus je velice zákeřné onemocnění, které postihuje nejčastěji mladé ženy. Probíhá tak, že buňky imunitního systému útočí na vlastní buňky lidského těla, způsobují zánět a poškozují tkáně.

A kromě řady dalších problémů je velkým tématem především těhotenství. Při této nemoci se důrazně nedoporučuje otěhotnět, protože by to pro miminko mohlo mít fatální následky. Ačkoliv se v poslední době množí případy, kdy těhotenství dopadlo bez obtíží, šušká se, že Seleně lékaři doporučili miminko nemít vůbec!

K zřejmě definitivnímu rozpadu vztahu se životní láskou Justinem Bieberem a zničenému tělu se tak přidala další ohromná rána. Selena zůstala osamělá a navíc se pravděpodobně nikdy nedočká vlastního potomka.

Doufáme, že pro zpěvačku přece jenom existuje ještě nějaká naděje!

Mohlo by vás zajímat

Další články