Pád Seleny Gomez ke dnu je nejspíš nezastavitelný. Osud jí přichystal takové rány, ze kterých se málokdo dokáže vzpamatovat. Zpěvačka a herečka, která dřív platila za jednu z nejkrásnějších světových hvězd, prožívá nejobtížnější životní období. A nejsmutnější na tom je, že o vyhlídkách na lepší zítřky nemůže být řeč.

Selena trpí nevyléčitelnou nemocí lupus. Léky na ni sice existují, ale pouze její průběh mírní. Zpěvačka už měla minulý rok namále a za pět minut dvanáct ji zachránila kamarádka, jež jí darovala ledvinu k transplantaci. Bez tohoto náročného zákroku by už Selena nebyla mezi námi.

Lupus je velice zákeřné onemocnění, které postihuje nejčastěji mladé ženy. Probíhá tak, že buňky imunitního systému útočí na vlastní buňky lidského těla, způsobují zánět a poškozují tkáně.

A kromě řady dalších problémů je velkým tématem především těhotenství. Při této nemoci se důrazně nedoporučuje otěhotnět, protože by to pro miminko mohlo mít fatální následky. Ačkoliv se v poslední době množí případy, kdy těhotenství dopadlo bez obtíží, šušká se, že Seleně lékaři doporučili miminko nemít vůbec!

K zřejmě definitivnímu rozpadu vztahu se životní láskou Justinem Bieberem a zničenému tělu se tak přidala další ohromná rána. Selena zůstala osamělá a navíc se pravděpodobně nikdy nedočká vlastního potomka.

Doufáme, že pro zpěvačku přece jenom existuje ještě nějaká naděje!