Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Krmení Hannibala Lectera a líbačka s Darthem Vaderem! Unikátní fotky ukazují, co se děje, když kamera zrovna neběží

Takhle vypadá krmení mazlíka, když kamera neběží!
+ Dalších 6 fotografií
V neděli v noci poběží na Primě Červený drak. Roli Hannibala Lectera parádním způsobem ztvárnil Anthony Hopkins. Podívejte se, jak to vypadá při natáčení, když kamera zrovna neběží.

Chodili jste jako malí do kina na E.T.? Trnuli jste hrůzou při filmech Mlčení jehňátek nebo Červený drak? Myslíte si, že Matrix je tak trochu realita? Tak tady máme unikátní fotky právě pro vás.

Diváci se rádi nechají unášet příběhem až za hranice svého rozumu a líbí se jim myslet si, že všechno ve filmu je pravda. Existují ale fotky ze zákulisí filmů, které slavné snímky doslova ruinují.

Gandalf a Saruman z Pána prstenů si během přestávky vyšlápli na společnou procházku, protože i jejich představitelé Ian McKellen a Christopher Lee se ve skutečném životě přátelí. Russell Crowe bojuje v Gladiátorovi s plyšovým tygrem a robotickou nohou, Predátor má dost vlezlých fanoušků a chytří humanoidi z Planety opic mají výhrady ke scénáři.

A co teprve chystaná líbačka s Darthem Vaderem? Až se zase budete koukat na Hvězdné války, asi už pro vás nebude padouchem číslo 1.

Mohlo by vás zajímat

Další články