Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Krize u Rychtářů: Syn Jan řekl, kdo a proč zneužívá bratra k nechutnostem na Facebooku!

Rodinu Rychtářových zřejmě odchod otce k Ivetě nevratně rozvrátil.
Honza má rodiče rád a snaží se jejich slabosti spíše omlouvat, Pepa
stojí striktně na straně matky.
+ Další 4 fotografie

Synové Josefa Rychtáře (56), celonárodního viníka všeho špatného, co se od narození stalo zesnulé Džambulce (48), se pustili do otevřené války, ve které si neberou servítky. Vše rozpoutal mediálně méně známý Josef, který se od rozvodu netají silnou náchylností k matce a nenávistí k otci. Ve spojení s prominentním novinářem a prostřednictvím Facebooku se pustil do oblíbené kratochvíle dvojice Rychtář st. – Martucci, tedy začal zveřejňovat soukromé SMS svého otce a dalšími nachystanými materiály hrozí na sociální síti.

Chlapec je evidentně naočkován a jde do věci skutečně po hlavě, což za poslední roky předváděl jen a pouze u dobrovolné hasičiny, což je jeho životní a krásné téma, kterému je věnován celý jeho facebookový profil, kde se v noci na pár desítek minut objevilo toto drsné sdělení:

"Dnešek mi mějte za zlý, nebo ne, je mi to popravdě jedno. Ke svému životu jsem manuál nedostal, slýchám hodně rad, postojů, ale tohle je můj život a já, který jsem zkusil většinu možností, jsem se dnes uchýlil k tomu, že jsem prvně zveřejnil SMS z dnešního dne. Kdybych měl zájem se mediálně realizovat, začal jsem SMS, emaily a další zveřejnovat již dávno. Berte to, prosím, jako akt, kdy dneska mi už došla trpělivost, a já řek, že už toho mám tak dost, že rád národu ukážu, jak se otec dodnes chová. Nechci být zajímavý ani středem pozornosti, nechci peníze, nechci slávu. Chtěl jsem pouze to, aby moje máma a já jsme už měli pokoj a nečetli výlevy mého otce, kdy jsme fungovali jako ventil na jeho splíny a nálady. Otce jsem několikrát varoval, že pokud dál bude mámu urážet a napadat, tak že nejen zveřejním, co si dokáže dovolit napsat, ale i to, jak se chová. Už toho je zkrátka víc než dost a až moc dlouho jsme se snažili to ignorovat. Poprosím o pochopení, vyjde v brzkých dnech pár článků, kde se vyjádří moje partnerka k onomu „zmrzačení“, protože tohle byl od otce vrchol sprostoty. Proběhne i pár témat a pak už o mně snad číst nebudete muset. Ostatně, koho to nezajímá a nelíbí se mu to, tak to číst nemusí. Nehodlám se mediálně angažovat, jen hodlám už jasně ukázat, že toho je dost a tolerovat to nebudeme. Tahle horská dráha mě už jednoduše nebaví. Rady o změnách jména, zabití/zmlácení otce, odstěhovaní, vytahovaní špinavého prádla, ignoraci atd. prosím praktikujte sami, až se nedej bože dostanete tam, kde jsem já. Zkrátka překousněte pár článků, které vyjdou, a věřte, že tímhle mediálně končím. Dál hodlám v případě pokračovaní těchhle legrací neřešit to přes média, ale přes PČR. Věřím, že tohle je první krok ke klidu, ač se vám to libí, nebo ne. Doufám, že další šarvátky už nebudete muset číst a že bude konečně líp. Věta „bude dobře“ 3 roky nefungovala, teď začne.“

Image hodného chlapce – hasiče, který se zastává týrané maminky proti černokněžníkovi a despotovi Rychtářovi st., ale nabourává druhý syn Honza, který má z celé rodiny dlouhodobě nejsmířlivější a nejupřímnější přístup a nikdy se nenechal novináři strhnout k podobným akcím: „Pro tátu to byla docela rána. Brácha za života Ivety nikdy do Uhříněvsi nepřijel, po smrti tam byl každý den, říkal, že jako pomocná ruka, ale o jeho skutečné motivaci si vzhledem k některým článkům, které pak vycházely na jistém webu, myslím svoje. Ať je to, jak chce, musím se v tomhle táty trochu zastat, rozvedl bych to, ale nechci kopat do bratra, on sám ví, co a jak bylo,“ říká Honza, kterému se rovněž nelíbí výpady portálu super.cz ve věci údajného posílání maminky Dariny Rychtářem na koleje v den smrti Ivety: „Jsem do toho zatahován jako jeden z nepřímých svědků a zdrojů, ale já osobně u ničeho takového nebyl. Nevím, proč si mě takto berou do pusy, dřív se novináři chovali jinak, když chtěli na koncert Ivety, to bylo novinářských kamarádů, dnes každý tahá špínu. Snažím se je chápat, ale bráchu, který očerňuje vlastní rodinu přes média, moc nechápu,“ říká Jan, který nemá problém připustit, že za řadu věcí si může otec sám.

Jako příklad uvádí Petra Veselého, šíleného slavomana a samozvaného účastníka kauzy století, který je dalším „důvěryhodným“ zdrojem v kauze Darina na kolejích, což je zajímavé v kontextu jeho estrády minulý týden, kdy mu drtivá většina českých médií sežrala smyšlenou historku o infarktu Josefa Rychtáře, kterou jako první uveřejnil právě portál super.cz, který má v rámci rodiny Rychtářových a jejího okolí evidentně jiné zdroje než my. Ale to je dobře, čtenář má alespoň na výběr více úhlů pohledu, otázkou je, zda úhel šílence Veselého a od faktického dění odstřihnutého nezdárného synka Pepy jsou úhly v kauze potencionálně nejdůvěryhodnější.

Buď jak buď, pokud si rodina celou věc nevyříká v soukromí, nebyly víkendový a včerejší incidenty poslední. Josef Rychtář mladší ohlásil strašlivé mediální inferno a jeho bratr nechce nechat bezdůvodně urážet vlastního otce, takže škodolibí čtenáři a dvorní odpůrci Josefa Rychtáře si mohou mnout ruce, stejně jako novináři, kteří o kauze píší.

Mohlo by vás zajímat

Další články