Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Kristen Stewart to v Cannes trochu nevychytala! V podivné róbě vypadala jako z filmu Vetřelec!

Kristen má svůj styl a ten si drží!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 20 fotografií
Zatímco se to na festivalu v Cannes hemžilo přímo výstavními róbami od slavných návrhářů a jejich nositelky odhalovaly, co mohly, Kristen Stewart to pojala poněkud po svém. Šaty, které herečka oblékla, byly spíše tak trochu zarážející.

Kristen Stewart (27) je už několik let hrdou lesbičkou a vyznavačkou, řekněme, specifického módního stylu. Respektive stylu „je mi úplně jedno, co mám na sobě“.

Stejné heslo pravděpodobně razí i když vyráží do společnosti a my ji za to velmi obdivujeme. Tenhle pytel od brambor bychom si totiž na sebe nevzali asi ani kdybychom vyráželi pro cigára do večerky.

Sama herečka ke svému outfitu řekla: „Vždycky je tam dress code a lidé očekávají, že půjdete v podpatcích. Pokud tohle ale nežádáte po chlapech, nemůžete to chtít po mně,“ uvedla v rozhovoru pro THR den před akcí. To zní tedy hodně emancipovaně.

Od dob, kdy shodila bujnou hřívu a stal se z ní lebkoun nestačíme žasnout, ale v americkém showbyznysu je blonďatý ježek u žen nyní velmi populární. Nemůžeme si pomoci, ale nám tento look připomíná spíš Sigourney Weaver z filmu Vetřelec. Styl to rozhodně má, o tom žádná, jenom možná ne úplně na červený koberec.

Související články

Další články