Blonďatá moderátorka a reportérka Kateřina Kristelová (37) si každoročně vyrazí se svojí dcerou Claudií na předvánoční výlet za sněhem. Proto není překvapením, že ani letos svoji tradici holky nevynechaly.

„Jedeme na hory! Náš tradiční holčičí trip, kdy jsme spolu a nepustíme se ani na minutu… Kafíčka, sjezdovky, bazén… Paní Claudia má největší kufr ze všech a oblečena je jak Ivana Trump v Aspenu. Říkala jsem Vám už aspoň jednou v tomhle roce, že ji miluju?! Dostala jsem tohle dítě za odměnu. Cheers všem matkám!“ popisovala svoji radost Kateřina těsně před odjezdem na vysněný výlet.

Na tomto výletě evidentně chyběl Kateřinin nový přítel a s jistotou se dá také říct, že tento výlet rozhodně šel z kapsy ne nového amanta, ale Kateřiny. Je to zkrátka hrdá žena, která se nenechá jen tak někým koupit. Navíc si chrání svoji dceru Claudii, a než ji s novým mužem seznámí, musí si být stoprocentně jistá, že je to ono.

„Výjimečný stav. Je skvělý mít někdy čas jen pro sebe a může to klidně podle fotek vypadat, že ho mám hodně, ale omyl. Koukat jen tak a neřešit, kam musím jet za hodinu, kde vyzvednout dítě, kde tisíckrát za den zaparkovat a kde večer makám, stříhám, točím… je vzácnost. Zažívám ji právě teď,“ a takto komentovala Kateřina celkový průběh dovolené.

Dnes už je Kateřina zpět v Praze a pracovním procesu, ale nemusí smutnit. Za chvíli tu budou svátky a tato dáma má na Silvestra domluvené hlídání a pěkně si to užije! Hodně štěstí, Kateřino, taky to nej do nového roku!