Vánoce se u moderátora Kamila Bartoška alias Kazmy a bývalé céčkové celebrity (v současnosti podle nás déčkové, podle sebe lepší béčkové) Kateřiny Kristelové (34) příliš nepovedly.

Za vše může nečekaný dárek, který našla ambiciózní propagátorka kosmetických zákroků a žalob na bulvár pod stromečkem – kopačky.

Je těžké přiznat si, že člověk udělal chybu. O to víc, když je nucen učinit tak veřejně. Dnes, 27. 12. 2013, po roce a půl přiznávám, udělal jsem chybu a oficiálně se rozcházím s Kateřinou Kristelovou. Od této chvíle jsem svobodný a nemám s tímto člověkem dál nic společného. Tohle je mé jediné a poslední vyjádření a tím to pro mě definitivně končí. Nebudu poskytovat žádné informace, rozhovory ani nahaté fotografie. Bulvární média, nažerte se. Ale od někoho jiného…, napsal si Kamil před hodinou na svůj Facebook teskně, a přestože píše, že se nebude vyjadřovat, už se jistě vyjadřuje, stejně jako Kristelová.

Ostatně právě vzájemná píárová výpomoc byla jednou z hnacích sil opakovanými krizemi a rozchody těžce zkoušeného soužití, jehož vyvrcholení je vysvobozením především pro Bartoška, který byl za vztah s urputnou Kateřinou komunitou svých fans často vysmíván a zaplatil za něj také vyhazovem z rádia.

Kazma je tedy opět volný a my napjatě čekáme na další velký návrat, který si Kateřina zřejmě vynutí, protože zatímco její kariéra se uzavírá, Kazma má všechno před sebou, případně vyhlížíme novou Kazmovu holku, a co se Kristelové bez Kazmy (nevěříme!) týče, která hokejka ze čtvrté lajny Odborářské ligy se asi tentokrát chytne?