Dvěma čtenářům eXtra, číšníkovi a hostovi podniku u Hamerského rybníka v Praze, to po dnešním článku v konkurenčním bulváru o romantické dovolené Katky Kristelové (33) a Kamila Bartoška (27) nedalo.

„Na dovolené se prý miliskují, ale u nás na zahrádce u Hamerskýho rybníka to v pondělí odpoledne teda moc nevypadalo. Zavolejte kámošovi, který u toho byl celou dobu, já přišel až na finále. Se nám tu rozcházeli a byla to fakt legrace,“ řekl nám člověk, který pracuje v areálu sportovního centra. A námi kontaktovaný kamarád se fakt rozpovídal:

„No ona mu dávala dost kapky. Nejdřív v klidu, ale pak se nějak rozjela a křičela na něj, že s ním končí a tentokrát definitivně, což mu několikrát zopakovala. On měl naběhlou žílu a byl hrozně horkokrevnej. Přitom ji prosil, ať tak neřve, že se zpoza rohu vynořili další cizí lidi,“ směje se host restaurace a pokračuje: „Kristelka ale byla totálně nad věcí. Do toho, jak ji pak už prosil, ať na něj neřve před lidmi, ho znovu nahlas vyhlásila, že prej všem okolo jsou oni dva ukradený. To jsem si myslel, že frajer už nedá. Jestli to takhle probíhá na tý jejich dovolený, tak u toho bych teda bejt nechtěl.“

Moderátorskou dvojici Fajn rádia Katku s Kazmou samozřejmě zdravíme. Fakt to neděláme schválně, článek o exekuci a teď tohle. Ale chápejte, podělit jsme se museli, i když nepochybujeme o tom, že si to kluci všechno vymysleli, aby vás očernili.