Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kristelová a její AFÉRY! Co si Kateřina pro nás zase chystá?

Dobrý den, k… Dál to už přece znáte!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Kateřině Kristelové se v poslední době na televizních obrazovkách mimořádně daří! Ale i přes to se na TV Barrandov budou dít změny...

Milostné vztahy, láska, sex, nevěry, úchylky. Tak to je pořad Aféry, který úspěšně moderuje Kateřina Kristelová (37) na TV Barrandov. Tam s pozvanými hosty otevřeně probírá jejich problémy neboli aféru, kterou daný host zrovna řeší.

Po vyslechnutí všech podrobností přítomní diváci rozhodnou svými hlasy o tom, jak by danou situaci vyřešili, kdyby se týkala jich samotných. Opustit svého přítele po nevěře s vlastní sestrou? Jak se zachovat, když vás přítel vaší mámy svádí? Pro televizního diváka je příběh po chvilce tak napínavý, že ho už zkrátka nepřepnete!

Ale jak to tak bývá, i tento pořad postihly nějaké ty změny. Naštěstí jde o změny pozitivní, nikoliv likvidační.

„Díky, že koukáte na AFÉRY. Jen proto jdou do DENNÍHO schématu, takže je můžete každý den vidět. A to je i důvod, proč se budu střídat s Michalem Jagelkou. Na tomto nápadu jsem se spolupodílela, protože vzhledem k mým pracovním aktivitám a Claud je to nejlepší možná volba. A já chci všechno stíhat dobře a věnovat se tomu, co nejlíp budu moct,“ vysvětlila nové změny k pořadu Aféry sama Kateřina.

Už teď se těšíme na další příběhy!

Související články

Další články