Milí eXtranávštěvníci,

jak jsem minule slíbil, nejprve odpovím na několik zajímavých dotazů od vás.

Napsala mi paní z Plzně, cituji: „Pane Plamínku, navštívila jsem již několik věštců a mystiků a všichni mi sdělili, že nejpozději do roka potkám životní lásku. Uběhl skoro rok a půl a stále nic. Jak je to možné?“

Pokud jste se poradila s více věštci a ti se víceméně shodli na podobném vývoji vaší očekávané lásky, pak je to nejpravděpodobněji tím, že jste se na tento váš životní bod příliš upnula. Osud vám vysněného partnera nevyruší, pouze se jeho naplnění oddálí. Nechte věcem spíše volný průběh a uvidíte, že budete příjemně překvapena nejpozději během pár měsíců. Opravdu, pokud se příliš upneme na nějaký vývoj, který nám vyjde v kartách, tak zejména u hodně citlivých osob může vzácně nastat takovéto zablokování. A to se netýká jen partnerských vztahů, ale i projektů, kariéry, zdravotních problémů a podobně.

Další otázku mi poslala Lucie z Prahy: „Dá se pomocí karet a podobných technik vypočítat vhodný den pro početí dítěte? Je mi 32 let, s partnerem se snažíme o miminko dlouhodobě a nedaří se.“

Na tuto otázku lze odpovědět pouze formou osobní konzultace, nejlépe s oběma partnery. Zde může být totiž velmi mnoho důvodů, proč děťátko do rodiny nepřichází. Od banálních psychických bloků přes bloky karmické až po zdravotní anomálie jednoho z partnerů. Z mé dlouholeté praxe mohu říci, že většinou postačí snažit se o dítě mimo domov, změnit pracovní a rodinný režim a opět se méně upnout na samotný problém. Ale znovu opakuji, přesná analýza vyžaduje v tomto případě osobní rozbor.

Prosinec se blíží do své poloviny, jsme vděčni za každý slunečný den a hory lákají první nadšence zimních sportů. V tarotovém trigonu tomuto týdnu vládnou karty Mág, Vůz a Slunce.

Co to znamená?

Mág nám dává invenci a zemitost. Invence je vhodná pro nové nápady, ať již se to týká třeba netypických receptů na pečení cukroví, ale i nákupů vánočních dárků, které překvapí více a nikdo je neočekává. Zemitost je velmi důležitá, a to hlavně pro ty osoby, které utrácejí více, než je jejich finanční rozpočet. Podvědomě jim universum nyní nedovolí se nekrotit a rodinný rozpočet zatížit více, než je vhodné.

Karta Vůz je velmi významná – chcete-li si udělat radost tím, že si nadělíte dovolenou, tak nyní je to nejvhodnější období pro nákup takového dárku. Z evropských zemí je pro většinu astrologických znamení v příštím roce nejvhodnější Řecko, Irsko a ostrovy v západním Středomoří, ze vzdálených zemí se nejvíce energeticky posílíte a odpočinete na Islandu, Srí Lance nebo Brazílii včetně plavby po Amazonce. Zemská znamení, jako jsou Panny, Býci a Kozorozi, ještě navíc potěší Turecko, Slovensko a Malta, z exotických destinací Kapverdy nebo Austrálie.

Karta Slunce nám nyní přináší do života sexuální fantazijnost a prosvícení vztahů, které balancují na hraně rozchodu. Nyní je čas si vše vyříkat a spíše posilovat to, co nás spojuje, než to, co nás rozděluje. Pokud můžete odpustit někomu, kdo vám ublížil, udělejte to v těchto dnech. Pokud chcete někomu sdělit omluvu za to, co jste vědomě někomu způsobili, i nyní je období pro narovnání podobných bolístek.

Velmi mnoho dotazů přišlo v uplynulých dnech na jediné téma – JAKÝ BUDE ROK 2014 ?

Tak to bude hlavní téma mé příští „Křišťálové koule…“ Jaký bude rok 2014? Co nám přinese, na co se těšit, na co si dát pozor, co politika, počasí, velké aféry atd.

Přeji vám krásné plamínkově-adventní pohodové dny!

Váš Vlastík

www.brucektarot.cz

Pište mi sem.