Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Křišťálová koule Vlasty Plamínka: Je vám víc než 40? Do úplňku nesexujte!

Vlastík je taky narozen před rokem 1972, takže do úplňku má smůlu.

Milí eXtranávštěvníci,

blíží se nám pomalu astronomické jaro a stáváme se i díky prodlužujícím se dnům aktivnějšími a své plány a cíle chceme realizovat v širokém záběru zájmů. Podívejme se, jak nám k tomu bude v následujících dnech přát univerzum?

V tomto týdnu jsou určujícími kartami Vůz, Kolo štěstí a Velekněžka. Pomocné karty tvoří Sedmička pohárů a Král holí. Budeme svědky zvýšené invence a empatie především u osob, které se zabývají technicko- a ekonomicko-manažerskými profesemi, kdy zde jejich pracovní výkony budou mít vzrůstající tendenci bez toho, že by následně docházelo k jejich výraznějšímu fyzickému vyčerpání.

Pokud jste ročníky data narození v roce 1972 a dříve, počítejte s tím, že jedinou oblastí, kde můžete pocítit přechodný útlum, je sexuální prožitkovost a ta potrvá až do úplňku, který bude v neděli 16. března. Následně dojde opět k navýšení libida. Máte-li partnerku a chcete si ji vzít za ženu, pak věřte, že období před březnovým úplňkem je velmi vhodné k zasnoubení. Požádejte dívku o ruku, a to klidně i netypickým způsobem. Třeba v bazénu, v sauně, na rozhledně či na historicky významném místě. Mimořádně silnou pozitivní magickou energii budou mít v tyto dny nejen pro snoubence Vyšehrad, Divoká Šárka a mimo Prahu Malý a Velký Blaník, dále Kozákov a Trosky. Takže výlet do Českého ráje nebo Podblanicka s lehčí turistikou vám přijde určitě velmi vhod.

Pokud patříte k těm bytostem, které s nástupem jara pociťují naopak energetický útlum těla a klasickou jarní únavu, tak kromě již doporučené turistiky vám jistě přijde vhod následující čajová bylinná směs, která vás postaví na nohy. Potřebujete k tomu 50 g květu černého bezu, 25 g kořenu pampelišky, 30 g pískavice řecké seno a 50 g mochny husí. Sesypete vše dohromady. Polévkovou lžíci směsi na šálek čaje vařte 1 minutu, louhujte 10 minut a pijte 2krát denně – ráno nalačno a večer zhruba půl hodinku před spaním.

A co peníze a případně lehký hazard? V tomto období polechtejte štěstěnu, a to hlavně ve druhé polovině týdne. Je důležité vsadit si za málo peněz, zvolte čísla kombinace vašeho data narození tak, jak vás okamžitě napadnou, tedy bez dlouhého přemýšlení. V soutěžích o věcné ceny mají šanci hlavně Ryby, Vodnáři a Lvi vyhrát zejména zájezd, knihu nebo kosmetiku.

Na závěr opět jeden postřeh z praxe. Často v období semestrálních zkoušek a před maturitami přichází řada studentů s dotazy na vhodnost výběru obsahu a termínu obhajoby zkoušek nebo diplomových prací, případně chtějí vyvěštit, jakou že maturitní otázku z toho či onoho oboru si vytáhnou. Ano, lze v souladu s datem narození dotyčné osoby vytestovat a spočítat vhodný termín pro zkoušky a diplomky, případně i obor, kde dotyčná osoba uspěje snáze, a naopak kde může očekávat překážky. S vysokou mírou pravděpodobnosti lze i nalézt miniskupiny otázek pro maturitu, které si dotyčný vytáhne, kam by se tedy měl hlavně zaměřit. Jelikož se ale vždy v tomto případě jedná o složitější analýzu, je třeba osobní konzultace s dotyčnou osobou, neboť takovéto rozbory na dálku snižují míru přesnosti.

Přeji vám všem krásné sluníčkové dny!

Váš Vlastík Plamínek

www.brucektarot.cz

Pište mi sem.

Související články

Další články