Moji milí „extranávštěvníci“,

nejprve bych chtěl poděkovat za telefonické i e-mailové ohlasy a také dotazy. Jak jsem slíbil, budu se jim věnovat za týden.

Panečku, zima k nám před několika dny vtrhla v plné síle a první prosincový týden prožijeme vesměs počínajícími přípravami na vánoční svátky.

Tomuto týdnu vládnou tarotové karty Velekněžka, Vůz a Mírnost. Pro většinu z nás by to mělo být tedy období bez větších emočních výkyvů a měli bychom se zaměřit především na prožitkové změny. Nenechat se předvánočním stereotypem umořit v depresích a hektičnosti. Velekněžka nám dává andělskou ochranu pro odvaz a netypické zážitky a Vůz tyto aspekty ještě posiluje. Mírnost nám říká, že se nemusíme bát trochu odvázat a utéci před povinnostmi – vše pro nás dopadne dobře.

Velmi vhodné pro osoby narozené ve znamení Panny, Kozoroha nebo Býka je si zpestřit předvánoční shon únikem mimo místo, kde žijete. Takový prodloužený víkendový relax v lázních nebo první lyžovačka na horách bude pro vás superzážitkem.

Vy, kteří jste narozeni ve vzdušném znamení, tedy Vodnáři, Blíženci nebo Váhy, si udělejte radost nejlépe mezi zvířátky nebo se nechte hýčkat doteky maséra. Zejména masáž lávovými kameny nebo relaxační masáž chodidel vám pomohou nalézt ztracenou sílu a rovnováhu.

A co nákup vánočních dárků?

Máte-li doma dítě narozené ve znamení Ryb, Střelce nebo Štíra, tak letos holčičku potěšíte nejvíce interaktivní knihou, malířskou soupravou nebo tabletem. U kluků budou vítězit mimo klasické dárky překvapivě také permanentky do fitka nebo bazénu, případně jízdní kolo nebo poukaz na adrenalinové prožitky (balon, letadlo, střelba a podobně). Dívky Vodnářky, Račice nebo Lvice potěšíte letos hlavně módními doplňky, živým zvířátkem nebo fotoknihou, kterou jim sami vyrobíte z letošních společných zážitků. Chlapci ocení mj. také chytrý mobil, jízdní kolo nebo permanentku do vodního a saunového světa.

Pokud ale můžete, doporučuji tento týden spíše opravdu relax a klid a ponechat nákupy až na týden další.

První prosincový týden přeje lehkému hazardu hlavně pro Berany, Vodnáře a Střelce – zejména pokud budete hrát soutěže o věcné ceny.

Středa a čtvrtek tohoto týdne je také vhodný pro seznámení, zejména ročníky 1992‒1997.

Chcete-li před Vánocemi trochu zredukovat váhu, tak větší šanci mají pouze Ryby, Blíženci a Panny. Ostatní to zkuste lépe až po Novém roce.

Váš Vlastík

www.brucektarot.cz

Pište mi sem.