Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Kriminalisté údajně promluvili o otravě Češek v Egyptě. Je Petr Kramný vrahem? Všechno nasvědčuje tomu, že ANO

Mohl Petr Kramný za smrt manželky a dcery?

Petr Kramný, který před měsícem a půl přišel v egyptské Hurghadě o manželku Moniku a dceru Klárku, nadále zůstává v zemi. Přestože zatím stále nejsou důkazy o tom, že je Kramný zodpovědný za jejich smrt, velká část lidí z Česka už mu přišila nálepku vraha. Navíc se podle zpráv serveru Blesk.cz kvůli zpackané pitvě na egyptské straně nikdy nezjistí, jestli byla Monika znásilněna.

Náš mimořádně dobře informovaný zdroj ze severomoravské kriminálky, který nemůžeme blíže specifikovat, protože bychom tím ohrozili jeho bezpečnost, uvedl, že informace ohledně údajného otrávení matky s dcerou Petrem Kramným jsou momentálně hlavní vyšetřovací linií tohoto případu. Důvod, proč policie tak mlží okolo případu, je ten, že se elitní detektivové, kteří na kauze pracují, domnívají, že pokud Kramného takzvaně neuvyslýchají, nepodaří se jim jejich domněnku prokázat a on z toho vyvázne. Českým kriminalistům údajně navíc ztížili práci jejich egyptští kolegové, kteří snad „nepříliš dobře“ ohledali místo činu a mezery má mít i jejich další práce se stopami a důkazy.

Podle těchto informací se nabízí myšlenka, že Kramný svůj údajný čin, který ale vůbec nemusel spáchat, dlouho plánoval a záměrně situoval do Afriky.

Související články

Další články