Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Krézlová jako milenka boduje v zahraničí: Jara Slávika v jejím pelíšku vystřídala motorkářská legenda Max Biaggi!

Karolínka byla první červnovou sobotu po večeři na ústních zkouškách
z italštiny u fenomenálního motocyklového závodníka Maxe Biaggiho.
+ Další 3 fotografie

Zpěvačku a exsouložnici Jara Slávika (39) už nebaví postýlky slavných v Československu, což dokázala románky se sprinterem Usainem Boltem (26) a legendárním DJ Tiëstem (44).

Atraktivní nymfomanku, která nedávno fotila pro Playboy, si vychutnal italský bulvár, který vyšťoural týdeník Spy a publikoval fotoset, na kterém tamní paparazzi načapali zpěvačku po skončení závodů v Mugellu, kde byla jako „Umbrella Girl“ nejen na večeři s Maxem a jeho přáteli, ale i při romantické procházce, která samozřejmě skončila ústními zkouškami z italštiny v jednom místním Maxově kutlochu.

Karolína Krézlová (26) z celé věci není dvakrát nadšená a vyráží do protiútoku: „Není pravda, že jsem na závodech Maxe poznala, znám ho již delší dobu ze závodů superbiků a právě on mě doporučil (copak za to asi chtěl, pozn. autora) pořádající agentuře, protože jsem ho sama o tuto práci požádala,“ vysvětluje Karolína, která červnové sblížení nepopírá, ale ani nepotvrzuje a dští síru na italský bulvár:

„Ano, šli jsme na večeři v 11 hodin večer ve více lidech. Fotky jsou tak sestříhané, aby to vypadalo, že jsme tam byli sami. Jsem přesvědčená, že celá akce byla vzhledem k množství fotek a pozic fotografů předem připravená, aby Maxovi uškodila, možná to má co do činění s jeho současnou situací. Jsme přátelé,“ naráží Krézlová na fakt, že Biaggi nedávno opustil Miss Italia 2002 Eleonoru Pedron (30), což je všechno pěkné, ale fakta zůstávají stejná. Max pro Karolínku něco udělal a ona pak udělala něco jemu.

Tahle holka se toho prostě nebojí a Jaro Slávik ji asi zpět od italského eurového multimilionáře jen tak zpátky nepřiláká.

Mohlo by vás zajímat

Další články