Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Krásní chlapi v šoubyznysu: Tohle je 5 českých hezounů, kteří vám unikají!

Jeden z pěti našich talentovaných umělců.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Vybrali jsme pět umělců z české scény, kteří vám možná unikají. Je to ale velká škoda, protože kromě toho, že jsou talentovaní, tak jsou to neokoukaní krasavci.

Stanislav Majer (36)

Tenhle charismatický krasavec je původním povoláním truhlář. Naštěstí přehodil včas výhybku a stal se z něj úspěšný herec. Působil v několika divadlech a objevil se také v TV seriálech Zdivočelá země (1997), Zázraky života (2010) a Sanitka (2013). Diváci si ho ale nejvíce pamatují ze seriálu Ulice. Rád ho do svých filmů obsazuje režisér Jan Hřebejk, který mu dal hlavní roli po boku Anny Geislerové ve filmovém dramatu Líbánky.

Milan Cais (40)

Milan je zakládajícím členem a bubeníkem pražské alternativní hudební skupiny Tata Bojs, se kterou získal v roce 2004 čtyři zlaté Anděly za desku Nanoalbum. Kromě toho je také známý sochař a výtvarník.

Václav Jiráček (36)

Je divadelní a filmový herec. Vystudoval pražskou DAMU, kde si zvolil alternativní a loutkové divadlo. Zahrál si například v úspěšném snímku Lidice. Objevil se i v seriálu Sanitka 2, kde ztvárnil Marka, syna Jandery. Václav Jiráček byl i zakládajícím členem divadelního sdružení LETÍ. Hostuje v mnoha pražských divadlech.

Filip Čapka (39)

Mladý herec pokračuje v rodinné tradici, protože u Čapků hráli a hrají až po prarodiče úplně všichni. Největší role ztvárnil v roce 2010 ve snímku MAMAS & PAPAS režisérky Alice Nellis a tragikomické adaptaci románu Michala Viewegha Román pro muže. Je nositelem ceny Thálie 2004 pro mladého činoherce.

Hynek Čermák (41)

Filmový a divadelní herec s drsným sytým hlasem se hodně objevuje v zahraničních produkcích. V roce 1994 absolvoval na DAMU. Od té doby se objevil například ve snímcích Muži v naději, Nevinnost nebo v seriálech Poslední sezona, Expozitura, Kriminálka Anděl.

Tak co? Našli jste svého nového favorita?

Související články

Další články