Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Krásná Vlastina Svátková ve filmu Ganster Ka: Tady se opravdu nestyděla!

Kočka!
Zdroj: Profimedia, archiv
+ Dalších 6 fotografií
Krásná Vlastina Svátková (34) se narodila ve slovenské Myjavě. U nás se poprvé před kamerou objevila v seriálu Pojišťovna štěstí, ale diváci si ji nejvíc pamatují z role manželky Radovana Krejčíře ve filmu Ganster Ka.

Vlastina začínala jako redaktorka, ale už několik let se živí jako herečka. Do toho stihla tahle slovenská kráska porodit dvě děti. Na její postavě to ale nezanechalo žádné stopy a ona se ve filmu klidně mohla svléknout a diváci se kochali jejím tělem. Nádhera.

Kromě tohoto filmu si zahrála i ve snímcích Ženy v pokušení, v seriálu První republika nebo v televizním cyklu Nevinné lži. Dokonce měla roličku v bondovce Casino Royale a napsala knihu Modrý slon.

A pokud máte tuhle krásnou herečku rádi, tak se na ni můžete těšit v dramatu Touha motýla, které má mít premiéru tento rok. Na její úžasné vnady se ale můžete v galerii podívat už teď!

Související články

Další články