Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Krásná Reese Witherspoon ve filmu Divočina: Sexy mamča se rozjela a ukázala vše!

Krásná Reese Witherspoon ve filmu Divočina: Sexy mamča se rozjela a ukázala vše!
Zdroj: archiv
+ Dalších 19 fotografií
Dvě nominace na Oscara a chvála celého Hollywoodu. Taková byla reakce na film Divočina, kde si krásná Reese Witherspoon zahrála hlavní roli ženy, která se rozhodla překonat samu sebe. Hlavní hrdince Cheryl zemře matka, rozpadne se jí manželství a navíc se chytne drog. Životní situaci se rozhodně řešit velmi razantně.

Cheryl si zabalí těžkou krosnu a vydává se zdolat největší přírodní park světa. Přitom chce ujít neskutečných 1770 kilometrů. Když dokáže tohle, dokáže už v životě cokoliv.

Cestou si připomíná, proč vlastně odešla z civilizace. Smrt matky, bolestivý rozchod a náhodné známosti na jednu noc. Reese se běžně ve filmech moc nesvléká, většinou hraje nevinnou blondýnku nebo starostlivou partnerku. Tady udělala výjimku a ukazuje se v pěkně žhavých scénách Divočina je fakt pěkná divočina a vy uvidíte její ňadra i zadeček.

Herečku Reese si dokonce vybrala skutečná Cheryl. Ta o svém životním příběhu napsala knihu a prohlásila, že jediná herečka, která je schopná se toho zhostit, je právě Witherspoon. Tak to je opravdová pocta!

Film je z roku 2014 a nejnověji můžete Reese vidět v seriálu Sedmilhářky.

A už jste viděli její dceru? Hollywoodská hvězda si porodila vlastní klon!

Související články

Další články