Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Krásná Petra Svoboda má za sebou první moderování Televizních novin: Zvládla to bravurně a ještě byla neuvěřitelně sexy!

+ Další fotografie
Nová dvojice pro moderování hlavní relace Televizních novin. Společně s Petrem Suchoněm rozhodně nevypadali, že by moderovali poprvé. Naopak si skvěle sedli. Petra Svoboda zaujala nejen svým projevem, ale také krásou!

Náhrada za Renátu Czadernovou (31), která odchází na mateřskou dovolenou, se ukázala jako správná volba. Petra Svoboda (33) předvedla ve své premiéře v rámci moderování Televizních novin velmi sympatický výkon. Společně s parťákem Petrem Suchoněm (32) působili sehraně a rozhodně ne tak, že by společně k podobné příležitosti vystupovali vůbec poprvé.

Petra ukázala nejen svůj půvab, ale také přirozený talent pro moderování. Působila sebejistě, její projev dokázal zaujmout, a navíc ještě ukázala i něco navíc. Samozřejmě mluvíme o její kráse, která může přilákat další skupinu diváků, a to těch, které zprávy tolik nezajímají, ale rádi se podívají na krásnou moderátorku.

Možná se hledali, až se našli. A my všichni se už nemůžeme dočkat, až se opět společně objeví na obrazovkách. Tah ze strany TV Nova se evidentně povedl, a pokud budou předvádět podobné moderátorské výkony i nadále, možná jednou v oblíbenosti překonají i známou dvojici Lucie Borhyová – Rey Koranteng…

Mohlo by vás zajímat

Další články