Sympatická brunetka nechce nic zanedbat, tak už radši před porodem chce mít vše připravené, aby nic nezanedbala. Je v sedmém měsíci těhotenství, takže rodit bude opravdu za chvíli, uteče to jako voda.

S Michalem se tedy rozhodli konečně navštívit obchod pro budoucí rodiče a vypadali u toho opravdu rozkošně. Vše si zkoušeli, na všechno se ptali, protože je to jejich první dítě, takže o ničem nemají ani páru. Ale i s těmi cvičebními panenkami jim to vážně seklo.

„Na příchod naší holčičky se natolik těšíme, že jsme neodolali a rozhodli jsme se pořídit základní věci už teď,“ říká nadšeně Renáta. „Nakoupili jsme zatím jen velké věci jako kočárek, autosedačku, vaničku a neodolala jsem krásnému fusaku. Zapotřebí je toho ale daleko, daleko více,“ směje se moderátorka, která zatím chodí do práce, ale brzy už půjde na mateřskou.

Ale ví, že velké nákupy ji ještě čekají. Přeci jen takové malé miminko toho potřebuje víc, než si dokážeme představit, takže až bude mít víc času, tak se do zařizování dětského pokoje pořádně ponoří. A přítel ji v tom nenechá na holičkách. Je na nich vidět, jak se oba moc na dítě těší a Michal dokonce chce být i u porodu.