Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Krásná Miss Nikol Švantnerová už není sama. Vrátila se snad k nevěrníkovi?

Dlouho bez sebe pár nevydržel.
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Vypadalo to na definitivní konec, ale najednou se to pravděpodobně obrátilo na návrat roku. Jak se říká - "stará láska nerezaví", a přestože v rozchodu hrály roli sexuální touhy čutálisty Jakuba Hory, nakonec měla u Nikol zvítězit láska nad lží a nenávistí.

Dva roky trvala láska mezi modelkou a fotbalistou. Jaké klišé tyhle vztahy mezi sportovcem a „misskou“. Ale zdá se, že se Nikol Švantnerová (22) povznesla nad tím, že se jejímu Jakubu Horovi (24) v minulosti zapalovala lýtka, a chce dát vztahu ještě šanci.

Potvrdil nám to i fakt, že má kráska bývalého partnera na svém Facebooku daného opět ve vztahu. To by si tam přeci nedávala, kdyby ho tak nenáviděla a chtěla ho vyškrtnout ze svého života. Ani z recese by to snad neudělala, aby popíchla nepřejícné okolí… Jenže Nikol asi chce vykřičet do světa, že za svou lásku hodlá bojovat a zkusit to ještě jednou.

Dokonce nám i náš zdroj potvrdil, že bývalý pár spolu viděl. „Byli spolu v jednom nákupním centru a rozhodně nevypadali na rozchod, spíš jak krásný pár,“ práskl nám zdroj, který je viděl.

O tom, že jim to spolu vždy slušelo, není pochyb, jen si snad Kuba uvědomuje, jakou kočku má doma, a bude si ji nadmíru hýčkat. Bude kašlat na konverzace se sexuálním podtextem a místo toho nosit Nikol kytky, brát ji na romantické večeře či zvát na luxusní dovolenou. Přeci jen tu čekají zástupy lačných boháčů, kteří by rádi (nejen) viděli Nikol ve své ložnici.

Související články

Další články