Mnozí lidé si z České Miss pro rok 2009 utahovali, že si vzala nemajetného bubeníka Lukáše Boho. Jenže modelka nikdy nebyla tou, co by stavěla svůj život na hmotných věcech a naditosti peněženky. „Nikdy jsem neříkala, že bychom byli chudí, absolutně nestrádáme. Ale co je pro mě nejdůležitější, tak je to, že Lukáš je bohatý uvnitř, naprosto mě uspokojuje ve všech směrech a mám toho nejlepšího manžela, jakého jsem si mohla přát,“ řekla nám se zamilovaným pohledem krásná Jitka.

Ale přiznává, že ani ona neunikla lačnému oku několika pracháčů. Dokonce dodnes si živě pamatuje, jak ji jeden nadrženec pronásledoval a balil. A o koho šlo? O nikoho jiného než o milovníka žen Jiřího Hudlera. Sice se nedávno oženil, ale o jeho románcích by se daly popsat stohy papíru.

„Bylo to těsně po mém vítězství. Najednou se na mě nalepil. Já ani pořádně nevěděla, o koho jde, ve sportovcích se nevyznám a nikdy mě nezajímali. V tomhle opravdu nejsem typická modelka. Kroužil okolo mě, zval mě na panáky a dlouho si nedal vysvětlit, že vážně nemám zájem,“ směje se tomu dnes maminka rozkošné dcery Rosálky.

Jirka je v tomto směru dost profláknutý, že je ujetý na modelky a musí je za každou cenu dostat do postele. Své by o tom mohla vyprávět třeba Agáta Prachařová nebo Simona Krainová.

Ale u Jitky záletný hokejka nepochodil a dostal košem. Ani jeho nadité konto na ni nepůsobilo, takže se svěšenou hlavou musel uznat porážku a zkusit to o dům dál.

„V té době jsem byla zadaná, ale ani kdybych byla svobodná, tak by neměl šanci. Jsem na jiné typy mužů. Na ty, co jsou gentlemani a umí se k ženě chovat. A nebrat ji jako nějaký svůj úlovek,“ uzavřela své povídání krásná brunetka, která je v manželství s muzikantem natolik spokojená, že se s ním chce odstěhovat i mimo Prahu.