Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Krásná Lucie Borhyová touží po miminku! Máme fotku, která ji prozradila!

Lucie má důvod k úsměvu!
+ Dalších 52 fotografií
Je dvojnásobnou maminkou, ale vypadá to, že by další dítě uvítala. Krásná Lucie Borhyová (38) se předvedla v roli, která jí zkrátka a jednoznačně sluší! A navíc, mluví se o tom, že blonďatá moderátorka je zadaná, tak mít společného potomka s tajným partnerem se hodně nabízí...

Snímky Lucie z poslední doby hovoří jasně – takhle šťastná snad ještě nebyla. Rozdává úsměvy a její vzhled by mohl vypovídat o tom, že má nového muže. Nakonec olej do ohně spekulací přilila skutečnost, když se před časem objevila na oslavě sedmdesátých narozenin Hany Zagorové s mladičkým právníkem Michalem Smečkou (28). Právě o něm se nejvíce mluví jako o novém chlapci sexy Lucie.

Možná i proto se moderátorka nováckého zpravodajství cítí být znovu připravena na těhotenství. Snímek, který umístila na svůj oficiální profil na sociální síti, je tak trošku tím, co by mohlo tímto směrem rozpoutat vášnivé diskuze o třetím těhotenství. „Jako patronka Neonatologického oddělení Nemocnice Na Bulovce mám možnost být u těchto malých zázraků,“ uvedla ke snímku Lucie, která je na oddělení pro nejmenší k vidění velmi často.

Ať je to, jak to je, Lucce by další těhotenství rozhodně slušelo a přivést svým dvěma dětem Lindě Hrdličkové a Lucasi Papadakisovi ještě sestřičku nebo bratříčka by za to určitě stálo!

Mohlo by vás zajímat

Další články