Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krásná Kate Hudson dala sbohem blond loknám! Kvůli filmové roli šla dohola!

Proměna, kterou bychom nečekali!
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
Pro herečku Kate Hudson jsou její plavé vlasy poznávacím znamením. Přesto se s nimi neváhala kvůli filmové roli rozloučit. Sestřih už má více než měsíc, ale v soukromí nosí paruky.

Kate si nechala oholit hlavu kvůli natáčení filmu Sister. Svůj nový sestřih však chtěla udržet v tajnosti, a tak si jednoduše pořídila zásobu paruk. Všímavé oko fanouška si však na jejím Instagramu mohlo povšimnout, že v poslední době svoje fotky ořezává přesně tak, aby její vlasy nebyly vidět.

Je vidět, že pro dobrou roli dokáže oželet i svoje lokny. A rozhodně to není jediná dobrá role, která ji v blízké době čeká. Zároveň pracuje na přísně utajovaném projektu se zpěvačkou Siou. Katin nevlastní otec, herec Kurt Russell nedávno prozradil, že by se mělo jednat o muzikál a sama Sia by měla být jeho autorkou.

Do unikátního projektu by měla být zapojena i Maddie Ziegler, malá tanečnice, která je hlavní postavou snad všech Siiných videoklipů. Ať už s vlasy nebo bez nich, máme se od Kate v blízké době rozhodně na co těšit.

Související články

Další články