Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Krásná herečka předstírala, že se opilá sama motá ulicí. Jak zareagovali náhodní muži? Dost děsivě!

Tohle je skutečně sociální experiment, který se rozhodl ukázat, jak zranitelné a bezbranné jsou vlastně opilé ženy. A jak toho muži dokážou velmi rychle a děsivě využít.

Video vytvořil Stephen Zhang a princip je jednoduchý – herečka předstírá, že se osamělá a opilá motá na ulici a snaží se někam dostat autobusem. A co udělají ostatní okolo ní? Během čtyřminutového videa k ní přijde celkem pět mužů, z nichž pouze jeden se jí pokusí pomoci najít autobus.

A ti ostatní? Ti se ji snaží nalákat k sobě domů, aby tam s ní prováděli kdovíco. „Kam jdeš? Nepotřebuješ najít autobus. Musíš jít tudy. Ke mně domů. I u mě doma zastavuje autobus!“ říká například první muž.

Zábavný je také moment, kdy jeden muž láká opilou dívku k sobě domů na další pivo, ale přijde ji zachránit jiný chrabrý muž. Skoro to vypadá na rytíře na bílém koni, než řekne: „S ním nejdeš, půjdeš ke mně domů.“

Ajaj, muži dokážou být občas… poněkud negalantní.

Mohlo by vás zajímat

Další články