Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krásná Hana Vagnerová ve Varech ukázala „paní Columbovou“. Kdo je její tajemný snoubenec?

Hana vedle partnera vypadala spokojeně.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Herečka Hana Vagnerová (33) je jednou z ozdob karlovarského festivalu. Obráží jednu party za druhou, ale teď konečně se ukázala i po boku svého snoubence Martina Žiarana (39). A to je co říct, protože se mu přezdívá "paní Columbová". Svou lásku totiž do společnosti skoro vůbec nedoprovází.

Možná si chtěl Hančin kameraman v Karlových Varech zkontrolovat, jestli tam jeho milá nevyvádí nějaké vylomeniny, a tak svolil k tomu, aby se jednou ukázala i mezi smetánkou. Oba vypadali jako zamilovaní puberťáci a pořád na sebe zamilovaně koukali.

Přitom je zvláštní, že tento hezký pár je zasnoubený už tři roky a svatba stále nikde. Herečka dokonce přiznává, že má z takových událostí obrovskou fóbii!

„Když si představím, že bych měla nakudrnacené vlasy, bílé šaty až na zem a všude růžičky, tak zůstávám raději zasnoubená,“ prozradila herečka deníku Aha!, která má ke svatbě úplný odpor. Nejenže není schopna si sama sebe představit jako nevěstu, ale svůj velký den si neumí ani naplánovat. „Jsem strašně produkčně neschopná, nebaví mě cokoli zařizovat,“ řekla se smíchem Hana, která svého partnera napíná už třetím rokem.

Ale prý je na tom Martin podobně, takže si nemají co vyčítat. Pro ně je důležité, že vědí, že jsou tady pro sebe a to jim stačí víc než nějaký papír na lásku. Třeba ale až Martin uvidí, kolik boháčů se kolem Hanky točí, tak možná do toho bude chtít konečně praštit, přeci jen je sexy brunetka horké zboží…

Související články

Další články