Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Krásná Eva Perkausová čelí kolosálnímu problému! Jaká je pravda o obřích ňadrech?

Hezká holka to je, o tom není třeba diskutovat.
Zdroj: Playboy
+ Dalších 30 fotografií
Vypadá jako bohyně, její křivky nenechají klidným nikoho. Řeč je o moderátorce Evě Perkausové (24), na jejíž tvary musí každá žena koukat závistivě a muži s obdivem. Zejména na její ňadra. Alespoň pokud jde o snímek z roku 2013. Na tom aktuálním se její poklady značně zmenšily. Co za tím je? Prý grafický podvod!

Psal se rok 2013, když Eva Perkausová nafotila sérii snímků pro pánský časopis Playboy, na nichž má nezvykle velká ňadra. Prý je vše přírodní. Žádná estetická úprava, žádný silikon. Jenže na konci roku 2017 vznikl snímek, z něhož je patrné, že její ňadra nejsou tak dominantní, jako tomu bylo před čtyřmi lety. Jak je to možné?

Podle zákulisních informací se před lety retuš fotky neobešla bez zásahu, kdy někdo lidově řečeno Evě její ňadra graficky přifoukl. Jednodušeji řečeno, snímek prošel úpravou ve Photoshopu. Kráska se ale brání. To, kvůli čemu muži slintají, je prý přírodní. A o žádné zmenšení ani zvětšení se nejedná.

Eva ale z drbů, které panují okolo výstavního dekoltu, nemusí být smutná. Není to rozhodně poprvé, kdy nějaký snímek projde podobnou úpravou a vše vypadá hodně nafoukle. K focení sexy fotek to patří a ať má Eva větší ňadra či menší, podstatné je to, že má i krásné oči.

Související články

Další články