Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Krásná dívka toužila po zdravém opálení, místo toho si zadělala na nebezpečný nádor v obličeji

Anna dnes své závislosti na soláriu upřímně lituje.
Zdroj: profimedia.cz

Nyní třiatřicetiletá Britka Anna Taylor si tak moc zakládala na své zdravě vypadající opálené pokožce, až se jí to vymklo z rukou.

Mladá žena, která po dobu tří let denně navštěvovala solárium, aby její kůže měla barvu jako po dovolené na Ibize, na svou závislost málem zemřela.

„Na obličeji se mi udělala malá tmavá skvrnka, které jsem nevěnovala nejmenší pozornost. Vypadala prostě jako piha,“ vzpomíná Anna. „Jenže po čase se začala zvětšovat, a tak jsem raději navštívila kožního lékaře,“ dodává Britka, které následné testy potvrdily, že piha na její tváři je nebezpečný karcinom.

Jelikož však měla štěstí, podařilo se nádor zavčasu odstranit a Anna není v nebezpečí života. Místo zdravé tváře však nyní její obličej lemuje obrovská jizva, která ji denně upozorňuje na její mladickou nerozvážnost.

„Byla jsem mladá a hloupá, je to už téměř deset let, kdy jsem si prošla „solárkovou“ závislostí. Dnes už bez ochranného faktoru nevycházím ani ven,“ říká Anna, která nyní upozorňuje své okolí na rizika nadměrného opalování.

Související články

Další články