Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Krásku zabila pilulka, kterou polykáme skoro všechny. Skácela se ze schodů a už se neprobrala

Krásnou Fallan zabila antikoncepce.
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Jednadvacetileté Britce Fallan se z ničeho nic špatně dýchalo a byla malátná. Myslela si, že jde o krátkodobou nevolnost, jenže pak se její stav zhoršil. Případ skončil tragicky, krásná brunetka totiž zemřela. Podle lékařů za to mohla pilulka, kterou denně polykají miliony žen. Antikoncepce. Fallan ji začala brát jen měsíc před svojí smrtí.

Hormonální antikoncepci začala Fallan Kurek polykat na radu svého gynekologa kvůli nepravidelné menstruaci. Po 25 dnech od první pilulky se začala zadýchávat, bolelo ji na prsou a v oblasti žeber. Rodiče se báli, co se s ní děje, proto dceru odvezli do nemocnice, kde jí provedli vyšetření na EKG. Verdikt lékařů? Naražená hrudní kost. Naordinovali jí ibuprofen a poslali domů.

Jak píše Daily Mail, po čtyřech dnech se Fallan cítila lépe. Když ale chtěla vstát z postele, zase se jí špatně dýchalo. Nakonec vstala, došla ke schodišti, bylo však nad její síly schody sejít. Zamotala se jí hlava a zhroutila se. Pohotový otec ji ještě stačil chytit do náruče.

Rodiče okamžitě přivolali záchranku, která ji odvezla do nemocnice na vyšetření. To byla ještě jakž takž při vědomí, jenže pak upadla do bezvědomí. Fallan skončila na JIP, připojená k dýchacím přístrojům. Svůj boj o život prohrála po třech dnech. Lékaři konstatovali, že příčinou její smrti byla plicní embolie – krevní sraženina, která se jí vytvořila na plicích v důsledku toho, že polykala pilulky antikoncepce.

Související články

Další články