Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Kráska z Fantomase umí stárnout! Podívejte se na nahé fotky Mylène (81), které vás vzruší více než dnešní holky

Zdroj: archiv, youtube.com
+ Dalších 8 fotografií
Pamatujete si na blonďatou kočičku, která po boku Jeana Maraise zkoušela dopadnout legendárního zloducha Fantomase? Mylène Demongeot oslavila už 81 let, ale pořád vypadá velmi dobře.

Tahle paní rozhodně umí stárnout! Dnes je Mylène Demongeot už 81 let, ale pořád je to hodně šťavnatá babka! Když ale natáčela legendární filmy o Fantomasovi, tak to byla opravdu luxusní kočička a není divu, že ji oslovili také fotografové aktů, aby se jim svlékla před objektivem.

Kdo by hádal, že tahle dívka, jejíž maminka pochází z Ukrajiny, si v pubertě prošla peklem, když se jí kamarádi posmívali kvůli tomu, že šilhá. Jenže pak se odhodlala k operaci a vyklubala se z ní sexbomba, na kterou byli Francouzi najednou velmi hrdí a viděli v ní druhou (a zřejmě hezčí) Brigitte Bardot.

Není divu, že šla z postele do postele. Otestoval ji údajně i sám Jean Marais, románek prožila s Henri Vidalem a miloval ji také Yves Montand. Říká se, že její tělo ochutnal také Jean-Paul Belmondo nebo dokonce i milovník ruské kultury Gérard Depardieu

Usadila se až po boku Marca Simenona, kterému porodila dceru Diane a syna Sergeho. V roce 1999 si ale zase sáhla na dno smutku, když Marc Simenon náhle zemřel po nevinně vypadajícím pádu.

Od té doby našla Mylène nový životní impuls a po vzoru Brigitte Bardot se začala angažovat v organizacích na ochranu zvířat. Navíc bojuje proti minám a změnám klimatu. I dnes dostává zajímavé role, ale už se nesvléká.

Související články

Další články