Britka se vydala na půlroční cestu do Thajska, aby poznala novou zemi a užila si dobrodružství. Jenže si nezařídila cestovní pojištění a to se jí hodně vymstilo. Zranění byla natolik vážná, že vyžadovala operaci. Měla rozdrcenou kolenní čéšku, zlomenou stehenní kost, utržené svaly a otravu krve. Za tři dny ji čtyřikrát operovali a dostala hodně prášků.

Její účet za zdravotní pojištění se vyšplhal na 1 250 000 korun. A to musí její rodina zaplatit z vlastní kapsy. Rodiče pak ještě za dceru museli zaplatit dalších 105 000, aby se vůbec mohla vrátit zpátky do Británie. Dívka dalších devět měsíců nebude moct chodit.

„Je to noční můra každého rodiče. Natasha je úplně na dně. Odjela tam za dobrodružstvím a tisíce kilometrů od domova nakonec málem přišla o nohu,“ řekla její matka Michelle (46).

„Samozřejmě jsem na ni byla naštvaná, že si nezařídila cestovní pojištění. Ale uvědomila jsem si, že nejspíš byla tak nadšená, že na to zapomněla,“ dodala matka. Rodina se tak dostala do finančních problémů, ale našli se i lidé, kteří jí chtějí pomoct. Už se pro rodinu vybralo 280 tisíc korun.