Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kráska do detailu popsala, jak příteli zlomila penis: Najednou uslyšela odporné prasknutí a nesnesitelný řev

Tohle by nechtěl zažít žádný chlap!
Něco takového je noční můrou snad každého chlapa. Megan Barkerová z anglického Guildfordu do detailu popsala, jak to vypadá, když přítelkyně zlomí svému protějšku jeho nádobíčko. Adam Francis je už sice v pořádku, ale na takový otřesný zážitek v životě nezapomene.

Megan Barkerová a Adam Francise jsou spolu už od roku 2013. Podle deníku The Sun to byla láska na první pohled. Seznámili je jejich přátelé a byl to úplně obyčejný zamilovaný pár. Tedy do doby, než nastala ona tragédie.

„Ani po dvou letech jsme nedokázali držet ruce od sebe. Užívali jsme si v posteli, když se Adam přesunul za mě a já protáhla svá záda. A najednou jsem slyšela takové odporné prasknutí,“ začala Megan popisovat příšernou story.

„V šoku jsem se otočila na Adama, který vydal nesnesitelný skřek. Celý zbělal a vyskočil z postele. Držel se za rozkrok a tehdy jsem si uvědomila, že mu z penisu crčí krev. Zlomila jsem mu ho, došlo mi,“ pokračuje v příběhu.

Přítel byl samozřejmě v šoku a první, co ho napadlo, bylo běžet do koupelny, kde ale zkolaboval bolestí, podlomila se mu kolena a on se při pádu bouchl hlavou do umyvadla. „Byla jsem hysterická. Klekla jsem si k němu a vzala jeho hlavu do klína. Vypadalo to jako místo činu, Adam nahý na podlaze a všude krev – i na mých rukou,“ dodává dívka.

Přítelkyně nakonec zavolala záchranku a ta muže odvezla do nemocnice. Lékaři ho ošetřili, ale Adam prožíval dlouhé tři měsíce doslova peklo.

„Byla to ta největší bolest, kterou jsem kdy zažil. Navíc nerad vidím krev, takže jsem hrozně vyšiloval. Pamatuju si, jak jsem se vzbudil v Meganině náručí, byl jsem dezorientovaný. Pár měsíců jsem nesměl mít erekci, což bylo těžké. Teď už je ale všechno v pořádku, i když některým pozicím se radši vyhýbáme,“ dodal Adam.

Související články

Další články