Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Krásce se kvůli této selfie směje celý internet. Co to proboha je?

Tohle nevychytala!
Dívka si chtěla jen vyfotit selfie a pochlubit se, jak jí to sluší. Jenže to ještě netušila, co tím rozpoutá. Celý internet je v šoku a všichni se jí smějí. Proč?

Shelby se chystala na party, a tak se chtěla pochlubit, jak jí to sluší. Jenže si zřejmě nevybrala moc správné místo, na kterém se vyfotila. Nyní se jí totiž směje celý internet a spousta lidí je v šoku. Jak mohla dívka vůbec takovou fotografii na internet umístit?

Tahle fotka se totiž hodně nepovedla. A většinu lidí spíše než to, co má kráska na sobě, zaujalo to, co má za sebou. A přímo to bije do očí! Nejen že se Shelby nedočkala pozitivních ohlasů, ale snesla se na ni vlna kritiky.

Na fotce je sice za kočku, ale jinak se moc nepředvedla. V pokoji má totiž obrovský nepořádek a vypadá to u ní spíše jako na smetišti. Všude po pokoji má poházené oblečení, visí jí na okně a válí se na zemi. Opravdu to u ní doma vypadá jako na skládce. A tak její krása na fotografii tak nevynikla. Dívka se teď musí určitě hodně stydět a ještě se vyrovnat s drsnými komentáři!

Mohlo by vás zajímat

Další články