Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krasavec, nebo slizoun? Fanoušci Ulice jsou ze žhavého Lorenza v rozpacích!

+ Dalších 30 fotografií
Také se nemůžete rozhodnout, jestli vám nový objev učitelky Jordánové sedí, nebo ne? Nejste v tom sami! Většina fanoušků Ulice je z něj tak trochu v rozpacích. Na jednu stranu jsou rádi, že je v seriálu nová krev, mladá a pěkně žhavá krev, na druhou stranu si nemohou rozmyslet, jestli je vlastně sexy, nebo jestli už je tak trochu slizoun.

Nový nabíječ Terezy Jordánové Lorenzo je žhavý jako písečné duny na Sahaře. Po poměrně antisexuálním materiálu ze stran mužského osazenstva v seriálu je to opravdu osvěžující. Nicméně víte, jak to je s těmi Italy.

Většinou se na ně díváte a nemůžete se rozhodnout, jestli už to není tak trochu moc. Přeci jenom člověk dokáže vstřebat pouze určité množství sladkého jižanského temperamentu. Soudružka Jordánová je ale poměrně hodně absorpční, a tak to vypadá, že se Lorenzo v seriálu nějakou dobu ohřeje.

Představitel Lorenza Cristiano Donati opravdu pochází z Itálie a vypadá tak trochu jako upír. Má za sebou modelingovou kariéru, takže dobře ví, kdy zapojit svůj uhrančivý pohled. A i přes uhlazený zevnějšek ten pohled stačí k tomu, aby ženy padly submisivně na kolena a nechaly se, řekněme, pořádně pokousat.

Navíc kupodivu není ani gay jako většina modelů jeho typu, a tak skutečně můžeme slavnostně zvolat: Sláva bohu, za ty dary! Nebo možná sláva tvůrcům seriálu za to, že ho vyhrabali. Koukat se na něj tedy rozhodně dá!

Ovšem jestli bude cizinec Čechy v seriálu bavit, je otázkou. Typický Čech si na přivandrovalce odjinud moc nepotrpí! Ale nemalujme předčasně čerta na zeď a doufejme, že nám ho tam ještě chvilku nechají. Koneckonců Tereza si také zaslouží být šťastná, nebo ne?

Související články

Další články