Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kramný uvěřil, že "smazané" fotky jsou fakt smazané. Nebyly! Podivné nahé fotky mu zlomí vaz! A co na něj říká ptákoměr?

Zdroj: Oficiální zdroj/archiv
Kolem osoby Petra Kramného je velmi rušno. Policie uzavřela vyšetřující spis a již brzy začne jeden z nejsledovanějších soudních procesů všech dob. A ze spisu unikají velmi závažné věci.

Čeští kriminalisté jsou přesvědčeni, že Moniku Kramnou a její dceru Klárku zavraždil tatínek od rodiny pomocí elektřiny Mělo se tak stát během letní dovolené v egyptské Hurghadě.

Od té doby z policejního spisu unikají různé pasáže do médií Ačkoliv nikdo oficiálně k případu nechce moc mluvit, bokem někde na pivku pustí cenné informace kriminalisté i advokáti.

Takže co všechno už ze spisu uniklo? Petr Kramný prý zabil manželku i dceru pomocí proudu. Plánovaně a s rozmyslem. Jak konkrétně to ale provedl? To zatím nevíme.

Nicméně na těle obou žen se podle pitevní zprávy Ústavu soudního lékařství v Ostravě našly trhlinky ve svalovině, které dokazují přítomnost elektrického výboje.

Dále do médií uniklo, že Kramného zkoumali znalci v oboru psychologie i sexuologie. Kramný je podle těchto závěrů fixovaný na svou matku, je hysterické narcistní povahy, není schopen empatie a do středu dění staví svou osobu. Neumí odbourávat stres, problémy odsouvá, a když už je musí řešit, může být agresivní.

Zajímavý je také názor sexuologů. Kramný absolvoval vyšetření na falometru (lidově se tomu říká ptákoměr). Podle některých informací vykazoval vzrušení na obrázky, kde jsou zachyceny sadomasochistické praktiky.

Dále se z úniků ze spisu dozvídáme, že Kramnému byl prozkoumán počítač, tablet i mobilní telefon. Kriminalisté dokázali najít a rekonstruovat i fotky, o kterých se Kramný domníval, že je smazal a navždy zmizely. Jenže nezmizely.

Podle TN.cz se našly i fotky, na kterých je jeden člen Kramného rodiny v choulostivé pozici. Kdo to je a proč to Kramný fotil? A proč to pak smazal? To je zatím otázkou.

Kramný také absolvoval test na detektoru lži. Zde je mnoho nejasností, podle některých informací testem prošel až na drobné detaily. Podle jiných informací ale neprošel a naprosto shořel.

Kramného případ míří před soud a jedno je jisté. Kromě dobra a zla proti sobě budou bojovat zkušené advokátky. Kramného zastupuje zlínská advokátka Jana Rejžková, za rodinu Moniky Kramné jedná Klára Slámová, která dříve mimo jiné pracovala na případu Jiřího Kajínka.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články