Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Kate Middleton

Kramný potřeboval po rozsudku psychologa. Není snad tak silný, jak vypadá?

Kramný potřeboval po rozsudku psychologa. Není snad tak silný, jak vypadá?
Zdroj: extra.cz
Při vynesení rozsudku byl Petr Kramný jako skála. Ani se nehnul a nedával najevo žádné emoce. I když na něm nebylo nic znát, 28 let vězení ho přece jen zasáhlo. Hned po návratu do cely se ale mohl vypovídat. Byla totiž pro něj připravena psycholožka.

Soud ho poslal skoro na 30 let do vězení a na Petra Kramného je toho moc. Potřebuje si s někým popovídat, a tak vyhledává častěji vězeňskou psycholožku. Není šťastný, ale rozhodně se nevzdává. Případ chce prý dotáhnout klidně k mezinárodním soudům.

Pokud nezvrátí rozsudek soudkyně Renaty Gilové, čeká ho za mřížemi ještě 26 let, protože dva roky už si odseděl ve vazbě. A to je hodně dlouhá doba. Kramný a jeho obhájkyně Rejžková ale přiznali, že nečekali osvobozující verdikt. I přes to se Kramný s 28 lety vězení nechce smířit.

"Obecně platí, že se lidem špatně poslouchá, když je někdo vykresluje takové, jací ve skutečnosti jsou. Samozřejmě, že není šťastný, vysmátý, happy. To rozhodně ne,“ řekla obhájkyně v rozhovoru pro TN.cz.

"Já kvituji velmi to, jak se zachovala věznice. Ihned po vynesení rozsudku měl pan Kramný zařízenou psycholožku,“ uvedla. Kramný tuto možnost samozřejmě využil. A jeho sezení s ní jsou mnohem intenzivnější

Podle Rejžkové je prvoinstanční rozsudek jen začátek. Mají řádné i mimořádné opravné prostředky Těmi řádnými je odvolání u prvoinstančního nebo druhoinstančního soudu, pak nastupují mimořádné opravné prostředky jako dovolání, stížnost pro porušení zákona a následně ústavní stížnost. Následně je možné ještě využít soudy mimo hranice České republiky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy