Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Kramného u soudu totálně potopila vlastní sestra. Nešťastného vdovce přestal hrát, když došlo na dědictví!

Sestra na něm nenechala nit suchou.
Tahle výpověď se Kramnému do krámu zrovna nehodí! Sestra Lenka ho totiž u soudu totálně potopila. Jestli včerejšek, kdy proces odstartoval, byl zajímavý, dnešní líčení ho trumfne. „Řekl mi, že nejsou důkazy. Byla jsem z toho v šoku, on se mi ale neustále vysmíval. Ten jeho arogantní úsměv,“ uvedla u soudu sestra obžalovaného Lenka.

U Krajského soudu v Ostravě dnes druhým dnem pokračuje hlavní líčení s Petrem Kramným, který je obžalován z toho, že měl zavraždit svoji manželku Moniku a dceru Kláru před dvěma lety na dovolené v Egyptě. Podle státního zástupce měl vraždit elektrickým proudem. U soudu dnes vypovídala sestra Kramného Lenka.

„Můj bratr byl bystrý, ale měl projevy vzteku. Vůči mně byl agresivní,“ začala s vyprávěním Lenka. O smrti své švagrové a neteře se dozvěděla 30. července ve 3:25 ráno. „Nikdy to nezapomenu,“ uvedla s tím, že strašlivou zprávu jí volala matka.

Od začátku stála za bratrem, matka ji poprosila, aby bratrovi pomohla. Postupem času se ale něco změnilo. „Chování mého bratra se měnilo. Skládala jsem si střípky, které můj bratr vysílal. A pomalu jsem mu přestávala věřit,“ řekla soudkyni. Mimo jiné ji prý překvapilo, že ani nechce zdokumentovat pohřeb.

První šok nastal, když se začalo vyřizovat dědické řízení. Bylo rozhodnuto, že 30 % zdědí rodina Moniky. Kramný byl z toho v šoku, a když mu sestra zprávu volala, vybouchl. „Řekl, že Monika přišla s holým zadkem a s holým zadkem i odejde,“ řekla Lenka s tím, že dělit se nechtěl.

Rodinné spory gradovaly, a to i skrze média. Když Lenka vzpomíná na to, jak její matka nechala z hrobu Moniky a Klárky odstranit náhrobek, pláče. Poslední kapkou pro Lenku bylo, když se její bratr vrátil z nuceného pobytu v Egyptě. „Řekla jsem mu z očí do očí, že mu nevěřím. On se mi vysmál a řekl, že nejsou žádné důkazy,“ uvedla.

Během rozhovorů z Egypta se obžalovaný prý několikrát zmínil, že je někdo otrávil, hned druhý den ale přišel s teorií, že vraždila sama Monika. Chtěla prý zabít všechny tři, ale nepovedlo se jí to.

Soudkyně se dostala i k tématu nevěry. Lenka se prý po tom, jestli Monika bratrovi zahýbala, nikdy nepídila. Zkontaktovala se ale prý s bývalou přítelkyní Petra Lucií, která jí řekla, že ji neustále špehoval. Na každém kroku mu musela dávat vědět, co dělá a kde je. Hlídal ji a žárlil. Žárlil i na Moniku. „Říkal, že si Monika dopisovala s mnoha muži, že se mu to nelíbilo, že si účet na jeho pokyn zrušila.“

Mohlo by vás zajímat

Další články