Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Královská veselka se blíží: Princ Harry tam bude mít tři bývalky! Co na to Meghan?

Mít tři bývalky na svatbě je přece normální.
+ Dalších 20 fotografií
Svatba prince Harryho (33) a Meghan Markle (36) se kvapem blíží a vypadá to, že Harry to na ní nebude mít rozhodně jednoduché. Na svatbě bude mít totiž rovnou tři bývalé přítelkyně. Meghan se tedy už zpočátku musí projevit jako ohleduplná skoromanželka. Seznam hostů se jen těžko dá změnit.

Těžko říct, zda seznam hostů vymýšlela celá královská rodina, ale moc chytrý tah to tedy nebyl. Pozvat na svatbu prince a Meghan Markle hned tři bývalé přítelkyně Harryho asi nebude nejlepší nápad. Meghan musí už zpočátku hodně skousnout.

Na veselce se vyskytne Chelsy Davy a Cressida Bonas, se kterými byl princ v minulosti spojován, píše Fox News. Třetí není nikdo jiný než Ellie Goulding, která sice na seznamu není, ale objeví se tam jako „plus jedna“ od svého přítele Caspara Joplinga. Ellie s Harrym po rozchodu zůstali dobrými přáteli. Hysterické výjevy se nečekají ani od jedné. Je jasné, že princova nastávající se též bude držet zpátky. Kdo by vyvolával konflikty, když dostane do chomoutu prince.

Obřad se odehraje 19. května v kapli sv. Jiří na hradě Windsor.

Mohlo by vás zajímat

Další články