Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Královna diet Pawlowská stále kyne a kyne! Halino, máme tě rádi, ale tohle je hrůza!

Nikdy se nepyšnila sexy tvary, ale je vidět, že tloustne čím dál
tím víc.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Spisovatelka Halina Pawlowská nikdy nebyla žena krev a mlíko, ale snažila se svou váhu držet na uzdě. Jenže zdá se, že se jí to poslední dobou dost vymklo kontrole.

Když jsme viděli fotky Haliny z křtu její nové Rodinné kuchařky, tak nám spadla čelist. Tohle už přece nemůže být možné? Kam ještě dokáže spisovatelčin zadek růst?

To se nedá zahalit ani takovým hábitem či černou barvou, co má Halina v oblibě. Snaží se sice tvářit, že jí to nevadí, ale nelibé pohledy ji musejí stejně hodně drásat. A my se nedivíme. Tady už nejde jen o vzhled, ale i o zdraví. Přece jen klouby takovou těžkou váhu nemůžou za chvíli unést. Je vidět, že věčné dietářce se jídlo a hmotnost vymkly z rukou.

Nikdy nebyla jak laňka, ale stále si mohla vzít i světlejší šaty a nikoho tím nepohoršovala. Jenže teď by bohužel oblečení ještě z nedávné minulosti prasklo, přitom jí to tak slušelo, když měla o nějakou tu konfekční velikost méně.

Snad se Halina nad tím zamyslí. Přece jen cesta letadlem se jí už musí pěkně prodražit, do jedné, možná ani dvou sedaček své pozadí nemůže vměstnat. A to opravdu nechceme být na ni zlí, protože jako ženská je skvělá a máme ji za co obdivovat. Ale za postavu to bohužel není…

Související články

Další články