Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kouření může zabíjet: Podívejte se na 10 zahraničních hvězd, které této droze podlehly

Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií

Cigarety jsou zvláštním fenoménem, který propagují většinou nepřímo i různé celebrity. Slavné osobnosti většinou nemají rády, když je fotografové zachytí s cigaretou. Podobné fotografie jim mohou pěkně zkomplikovat spolupráci s firmami, jejichž produkty patří do kategorie zdravého životního stylu.

1. Kate Beckinsale (39) Poněkud bizarně působí Kate s retkem v puse a ve cvičebním úboru. Herečka se svůj hřích snaží kompenzovat braním velkého množství vitamínů. Kouřit přestala pouze v době, kdy čekala dceru Lily Mo Sheen.

2. Keira Knightley (28) Herečku zachytili fotografové, jak si na procházce po londýnských ulicích užívá doutníček a přes rameno má přehozený futrál s kytarou.

3. Jessica Alba (32) Herečka si prý cigaretu dopřává pouze tehdy, když je pod tlakem. Jako mladá trpěla poruchou příjmu potravy a kouřením blokuje svou chuť k jídlu.

4. Holly Willoughby (32) Moderátorka si takhle potahovala na festivalu v roce 2009.

5. Miley Cyrus (20) Zpěvačka je velikou vyznavačkou jógy, musí také držet bezlepkovou dietu. Přesto si občas dopřeje cigaretu, nebo si dokonce zakouří marihuanu. Pro magazín Rolling Stone Miley řekla: „Myslím, že alkohol je mnohem nebezpečnější než marihuana. Lidé se za to na mě mohou zlobit, ale mně je to jedno.“

6. Kate Winslet (37) Herečka prý začala kouřit během natáčení snímku Rozum a cit, když jí bylo 19 let. Fotografie, kde kouří, zatímco na zádech má svoje dítě, vyvolala velikou bouři nenávisti. Kate se ale bránila tím, že to byla výjimka a že jinak v okolí svých dětí nebání vůbec.

7. Catherine Zeta-Jones (43) Herečka slíbila, že přestane kouřit v době, kdy jejímu manželovi Michaelu Douglasovi diagnostikovali rakovinu. V srpnu 2011 přešla na elektronické cigarety.

8. Gwyneth Paltrow (40) Propagátorka zdravého životního stylu se ke svému zlozvyku přiznala. Herečka, která nedávno napsala kuchařku o zdravé výživě, si dá cigaretu jednou týdně.

9. Jennifer Aniston (44) Herečka hodně kouřila v době, kdy žila s Bradem Pittem. S kouřením se snažila přestat už v roce 2002, ale vadilo jí, že začala přibývat na váze. Seknout se zlozvykem se jí podařilo v roce 2011.

10. Jennifer Lopez (43) Fotka zpěvačku, kde si dává rychlou cigaretu, pěkně naštvala. Tvrdí totiž o sobě, že nepije alkohol a ani nekouří. Je pravda, že už před lety s kouřením přestala, takže možná šlo jen o jediný prohřešek.

Související články

Další články