Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Koukalová se drsně opřela do kolegyně: Co vzkázala Vítkové?

Zdroj: archiv
+ Dalších 20 fotografií
Biatlonistka Gabriela Koukalová (28) nedávno médiím přiznala, že od sedmnácti měla problém s anorexií. Při onemocnění dívky trpí představou, že nejsou dostatečně štíhlé a bojí se, že přiberou. Může ji spustit jakákoli nelehká situace nebo třeba i špatné vztahy ve sportovních kruzích. Koukalová se ve své knize zpovídá, že s "kolegyní" Veronikou Vítkovou (29) nejsou zrovna kamarádky. Co jí vzkázala?

Gabriela Koukalová prochází poměrně nelehkým životním obdobím Nedávno médiím odtajnila, že roky bojuje s anorexií, a nyní ve své knize píše, že vztahy ve světě sportu nejsou zrovna ideální. S biatlonistkou Veronikou Vítkovou se setkávaly už od útlého věku a obě měly nesporný talent.

Společně se staly juniorskými mistryněmi světa v Canmore. Mistryněmi světa byly se smíšenou štafetou a se stříbrnými medailemi na olympiádě v Soči. Přesto všechno se kamarádkami nestaly.

„S Veronikou už několik let nemluvíme. Mnohokrát jsem se snažila najít si cestu, ale ona nechtěla. Nebo jsem ji možná hledala špatně. Naštěstí se mimo závody k ničemu nepotřebujeme a nemáme spolu kdy přijít do konfliktu. Potkáme se na tréninku, kde každá lyžujeme sama, a maximálně vedle sebe střílíme. To je práce, kterou odvedeme a pak si jdeme po svém. Jedné bez druhé nám je líp,“ napsala Koukalová ve své biografii Jiná.

Vítková měla podle všeho dlouho lepší sportovní výsledky. Kámen úrazu nastal, když se Gabriela začala zlepšovat. „Čím víc se mi dařilo, tím to bylo horší. Jednou se mnou nechtěla být ani ve stejném autě. Řekla, že je tam málo místa, i když jsme jeli tím největším autem, které jsme měli. Na závodech mi udělala několik scén,“ popisuje v knize.

Koukalová nyní odtajňuje všechny své vnitřní strachy. Uvidíme, co nám prozradí dále. Informace přinesl portál iDnes.cz

Související články

Další články