Když někam přijdou, tak je ani nevidíte, jak jsou průhledné a schovají se za sebemenší sloupek. Jejich váha je daleko pod hranicí normálu, jenže ony si přijdou v pořádku. Ale snad i slepý dokáže poznat, že tohle je už spíš nechutné než krásné. Jejich touha po dokonalých postavách se přehoupla přes hranici únosnosti.

Je jich škoda, protože tyto krásky, které vám přinášíme, by mohly oplývat svým šarmem, a ne děsit lidi jako teď. Kdo je momentálně v top pětce chodících koster?

1. Ester Berdychová (23)

Manželka tenisty Tomáše Berdycha už před svatbou blbla s váhou, kdy vehementně chtěla shodit do šatů, aby neměla ani gram tuku navíc. V tom by nebylo zas tak nic divného, to zná asi každá nevěsta, že chce být dokonalá. Jenže u ní se to přehouplo a každý den své tělo týrá v posilovně a ztrácí se před očima. Kosti ji lezou všude, kde snad ani v těle být nemají.

2. Veronika Kašáková (24)

Finalistka České Miss, která se spíš „proslavila“ jako holka z děcáku, se snad každým dnem ztrácí víc a víc. Ta už má váhu jako malá holčička, lícní kosti má propadlé a oči nepřítomné. Přesně jako Eliška Bučková, když hubla. Najednou se z ní vytrácí ta pověstná jiskra a stává se z ní bohužel spíš troska.

3. Tereza Chlebovská (25)

I když teď Česká Miss zažívá krásné období, kdy ji požádal o ruku její pohádkově bohatý fotbalista Pavel Kadeřábek, tak by mohla konkurovat malým hošánkům se svou kostnatou postavou. Nejenže už ztratila i ta malá prsíčka, co měla, ale na ní byste jakýkoliv tuk hledali marně. Copak se tohle sportovci může ještě líbit?

4. Daniela Šinkorová (43)

Moderátorka původem ze Slovenska během chvíle shodila více jak 16 kilogramů a vůbec jí nepřijde divné, že váží méně než v pubertě. Kvůli tomu zestárla tak o dvacet let. A dokonce by chtěla hubnout dál, i když vypadá čím dál hůř, jak svoje nepovedená hubenější karikatura. V jejím věku už je to dost smutné.

5. Dominika Kadlčková (26)

Modelka nikdy neměla kila navíc, ale i když tvrdí, že neustále jí a nehlídá se, tak je zas v naší pětce největších koster. Přibrat se jí teda moc nedaří, spíš možná zas něco zhubla. Ale ta aspoň na rozdíl od těch předešlých zmiňovaných vypadá v obličeji zdravě s jiskrou v oku, takže tady bychom anorexii nezmiňovali.

Rozhodně by se všech 5 žen mělo konečně pořádně najíst a neřešit každý miniaturní faldíček, o tom přeci ten život není. Člověk by si ho měl užívat se vším všudy, nikoliv se trápit nad každým stráveným soustem. To je nejen otrava pro toho dotyčného, ale dokonale to otráví i anorektičči­no okolí.